Logo

LJBL finālturnīri: svētdien cīņas par medaļām U19 grupās

LJBL finālturnīri: svētdien cīņas par medaļām U19 grupās

Svētdien, 15. maijā, Rīgā, Daugavas sporta namā un Jūrmalā, Valsts ģimnāzijas zālē tiks noskaidroti Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempioni U19 vecuma grupās (2003. dzimšanas gads un jaunāki). Komandu sastāvos spēlē daudzi Latvijas jaunatnes izlašu kandidāti, tai skaitā basketbolisti un basketbolistes, kuras sezonas laikā spēlējušas Latvijas augstāko līgu komandās. Spēles varēs redzēt LJBL YouTube kanālā.

U19 puiši (Rīga, DSN). Ceturtdaļfinālā divos pāros uzvarēja komandas, kuras pamatturnīrā bija ierindojušās zemākās vietās. “Ādaži” (3. vieta Austrumos) ar 95:76 pārspēja “Ventspils Sparu” (2. vieta Rietumos), bet BS “Ogre” (4. vieta Austrumos) ar 86:83 pārspēja Rietumu grupas labāko vienību BS “Rīga”.

Pusfinālā “Ogre” turpināja pārsteigt, ar 81:71 pārspējot Bertānu Valmieras Basketbola skolas komandu (2. vieta Austrumos). Favorītu reputāciju attaisnoja Austrumu  labākā komanda BJBS “Rīga/DSN”, kas ar 108:60 pieveica ādažniekus.

Svētdien, 15. maijā, plkst.15 cīņa par bronzas medaļām starp Bertānu VBS un “Ādažiem”, bet plkst.17 lielais fināls BJBS “Rīga/DSN” – BS “Ogre”.

U19 meitenes (Jūrmalas Valsts ģimnāzija). Ceturtdaļfinālā BK “Kolibri”/47.vsk. (6. vieta pamatturnīrā) ar 71:63 pārspēja RBJSS “Rīdzene” (3. vieta). Tiesa, sensācijas piegaršu mazina fakts, ka finālturnīrā “Kolibri” sastāvā piedalās šī basketbola kluba audzēknes Vanesa Jasa un Marta Leimane, kuras sezonas laikā spēlēja Latvijas labāko komandu sastāvos. Daugavpils (4. vieta) ar grūtībām noturējās pret Jūrmalas komandas (5. vieta) ofensīvu, uzvarot ar 45:43.

Pusfinālā BK “Kolibri”/47.vsk. ar 72:63 pieveica BJBS “Rīga/Centrs/TTP1”, bet pamatturnīra uzvarētājas BJBS “Rīga/Centrs” ar 83:68 pieveica daugavpilietes.

Svētdien, 15. maijā, plkst.15 cīņa par bronzas medaļām Daugavpils – BJBS “Rīga/Centrs/TTP1”, bet plkst.17 lielais fināls BJBS “Rīga/Centrs” – BK “Kolibri”/47.vsk.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!