Logo

LJBL: U19 grupā noskaidroti visi 1.divīzijas dalībnieki

LJBL: U19 grupā noskaidroti visi 1.divīzijas dalībnieki

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 26.sezonu ievadīja U19 puišu grupas (1999./2000.dzimšanas gads) turnīrs Rīgā, kurā deviņas komandas cīnījās par sešām vietām 1.divīzijā. Ceļazīmes nopelnīja Saldus, “VEF skola”, BJBS “Rīga”/A.Kraukļa VEF BS, Ventspils “Spars”, Madona un BJBS “Rīga/Pārdaugava”.

Pēc iepriekšējās sezonās sasniegtajiem rezultātiem tiesības spēlēt 1.divīzijā jau iepriekš bija nodrošinājušas desmit komandas, kuras sasniegušas labākos rezultātus U17 grupā 2016. un 2017. gada sezonās: Valmiera, BJBS “Rīga/DSN”, BJBS “Rīga”, BJBS “Rīga/Rīdzene”, Jelgava, Liepāja, Ogres BS, Rēzeknes “Ezerzeme”/BJSS, Jēkabpils un BJBS “Rīga/Jugla”.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī jaunajā sezonā LJBL U19 vecuma grupas 1.divīzijas komandas var nepiedalīties LJBL čempionāta pamatturnīrā, ja komanda spēlē LBL 2.divīzijas turnīrā un 90% no pieteiktajiem spēlētājiem atbilst U19 vecuma grupai (ne vairāk kā divi vecāki spēlētāji katrā spēlē). Šīs komandas kvalificējas LJBL finālsacensībām saskaņā ar LBL2 rezultātiem, pirms izslēgšanas spēlēm ieņemot pirmās vietas LJBL rangu tabulā.

LJBL 26.sezona startēs 16.sepembrī. Latvijas čempionus šogad noskaidros 14 grupās, bet paši mazākie U10 un U11 grupās cīnīsies par Mini kausiem.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!