Logo

LJBL+RBS: bakalaurs biznesa vadībā vai IT līderībā - seminārs interesentiem

LJBL+RBS: bakalaurs biznesa vadībā vai IT līderībā - seminārs interesentiem

Jau vairākus gadus RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) sadarbojas ar Latvijas Jaunatnes basketbola līgu (LJBL), piešķirot labākajiem basketbolistiem stipendiju studijām RBS bakalaura programmā. Katru gadu konkursa kārtībā stipendija tiek piemērota vienam LJBL spēlētājam, tādējādi veicinot vispusīgu jauniešu attīstību – fizisko izaugsmi, sociālo iemaņu attīstīšanu, prasmi darboties komandā, tiekšanos pēc panākumiem un augstu mērķu sasniegšanu.

Pirmdien, 9. martā, plkst.17 LBS telpās Ieriķu ielā 3 notiks LJBL un RBS rīkots seminārs vecāko klašu skolēniem un treneriem, kura laikā informēsim par LJBL stipendiju, pieteikšanās procesu, vērtēšanas kritērijiem. Pastāstīsim par gaidāmajiem testiem (“Silīcija ielejas izaicinājums” un TOEFL). Jāpiesakās e-pastā: ieva.lejina@lbs.lv.

LJBL stipendijas ieguvējs Dāvis Matīss Žilde:

“Ar basketbolu sāku nodarboties bez lieliem nākotnes plāniem, taču, kļūstot vecākam, ambīcijas un mērķi auga. Uzstādīju mērķi – vēlos būt profesionāls basketbolists ar augstāko izglītību, taču bažījos, ka to nebūs iespējams apvienot. 12. klasei pienākot, vajadzēja domāt par prioritātēm un likās, ka visi basketbolā ieguldītie gadi bijuši velti. Bet ziņa par unikālo iespēju tieši kā basketbolistam iegūt mācību stipendiju RBS man lika novērtēt visus basketbolā zālē pavadītos gadus. Pēdējās pieteikšanās dienās aizdomājos, vai vēlos studēt biznesu un sapratu, ka bizness ir pamats jebkurā nozarē, un iegūtās zināšanas varēšu izmantot visu mūžu.

RBS ir unikāla ar to, ka mācības ir angļu valodā. Rodas sajūta, ka mācos ārzemēs, jo ir gan ārzemju pasniedzēji, gan studenti. Ir ideālas proporcijas starp teoriju un praktisko daļu, lai iegūtās zināšanas uzreiz varētu pielietot. Studijas ir balstītas uz komandas darbu, komunikāciju un kritisko domāšanu. Katram pasniedzējam ir bagāta pieredze savā jomā, katrs spēj sarežģīto pasniegt vienkārši.”

Mācības starptautiskā vidē, kurā universitāte izprot darba tirgus prasības, kļūst arvien nozīmīgākas, lai, absolvējot augstskolu, jaunieši būtu konkurētspējīgi un iegūtu prestižu darbu.

RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) ir starptautiski akreditēta augstskola, kura piedāvā iespēju iegūt bakalaura grādu gan Latvijā, gan dubulto diplomu sadarbībā ar universitātēm ASV un Norvēģijā.

Izvēlies bakalauru biznesa vadībā vai starpdisciplināro Baltijas IT līderu bakalaura programmu angļu valodā. Mēs sagatavojam augsti kvalificētus biznesa un datorzinātņu jomas līderus, kuri sniegs pievienoto vērtību ikvienai organizācijai. Izvēlies mūsdienīgu programmu, kas sagatavo darba tirgū pieprasītus, konkurētspējīgus un kompetentus jaunos profesionāļus.

Bakalaura programma biznesa vadībā (vadīšana starptautiskos uzņēmumos) aptver uzņēmējdarbības vadības galvenās tēmas – finanses, ekonomiku, vadības metodes, likumdošana un starpkultūru komunikāciju.

“Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” jeb Baltijas IT līderu programma sniegs tev iespēju kļūt par līderi ar kritiskas un analītiskas domāšanas iemaņām, spēju pieņemt lēmumus, vadīt komandu, īstenot radošus tehnoloģiju projektus.

Ja jaunietis vēlas studēt RBS, jāatceras, ka dokumentu iesniegšanas termiņš studijām RBS ir 9. aprīlis. Tas ir arī pieteikšanās termiņš RBS basketbola stipendijai. Ikvienam jaunietim jāpiedalās studentu uzņemšanas pārbaudījumā “Silīcija ielejas izaicinājums”, kas notiks jau pavisam drīz – 27. aprīlī.

21. martā plkst. 11:00 RBS aicina 11. un 12. klases jauniešus, kas vēlas vai plāno studēt RBS, apmeklēt bakalaura programmas studentu uzņemšanas procesa “Silīcija ielejas izaicinājums” sagatavošanas semināru, kas notiks Skolas ielā 11, Rīgā. Šī ir lieliska iespēja sagatavoties bakalaura studiju programmas studentu uzņemšanas procesam “Silīcija ielejas izaicinājums”. Seminārā jaunieši uzzinās, ko nepieciešams attīstīt un sagatavot, lai veiksmīgi startētu “Silīcija ielejas izaicinājumā”! Pasākumā būs iespēja satikt mūsu pasniedzējus, uzzināt bakalaura programmas uzņemšanas prasības, kā arī iegūt informāciju par studijām RBS un stipendijām. Reflektantiem ir iespēja pretendēt arī uz citām RBS stipendijām. Sīkāka informācija.

Apmeklē uzņemšanas pārbaudījumu sagatavošanas semināru, piesakies līdz 19. martam: http://bit.ly/31i0fvG

RBS ir starptautiski akreditēta biznesa augstskola, kurā ir iespēja iegūt bakalaura grādu gan Latvijā, gan dubulto diplomu sadarbībā ar universitātēm ASV un Norvēģijā. Info šeit.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!