Logo

Māris Martinsons: “NBA Junioru līgas formāts attaisno cerības, tiekamies nākamajā sezonā!”

Māris Martinsons: “NBA Junioru līgas formāts attaisno cerības, tiekamies nākamajā sezonā!”

NBA Junioru līgas otrais čempionāts Latvijā beidzās ar aizraujošu finālspēli, kurā Rīgas Centra humanitārās vidusskolas komanda jeb “Milwaukee Bucks” ar 31:29 pārspēja Saldus pamatskolas komandu jeb “New Orleans Pelicans”.

Uzvarētāju komandu turnīrā vadīja RCHV sporta skolotājs Intars Jansons, bet sastāvā bija meitenes un puiši, kas ikdienā trenējas sporta skolās “Rīga/Rīdzene”, “Rīga/DSN” un “Rīga/A. Kraukļa VEF BS” pie treneriem Aigara Brigmaņa, Ainārs Čukstes, Mārtiņa Fomina, Guntara Jonāna un Raivo Otersona.

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas prezidents Māris Martinsons: “Apsveicu uzvarētājus un visus dalībniekus. NBA Junioru līgas formāts – puiši spēlē kopā ar meitenēm – attaisno cerības un, esmu pārliecināts, sekmēs meiteņu iesaisti basketbolā.

Prieks, ka interese par turnīru pieaug. Šogad NBA Junioru līgai pieteicās 38 komandas un vajadzēja rīkot kvalifikācijas turnīru. Tā ir lieliska iespēja basketbolā iesaistīties bērniem no nelieliem novadiem, kuros nav sporta skolu. Paldies visiem dalībniekiem un rīkotājiem, tiekamies nākamajā sezonā!”

NBA Junioru līgas turnīri notiek daudzas valstīs trijos kontinentos, veicinot basketbola popularitāti un bērnu pievēršanos sportiskam dzīvesveidam. Turnīrs Latvijā tiek rīkots, sadarbojoties NBA Junioru līgai un Latvijas Basketbola savienībai. Tā norisi atbalstīja valsts, Latvijas Sporta federāciju padome un Hewlett Packard.

Pērn pirmajā sezonā uzvarēja Salaspils 1. vidusskolas komanda. NBA Junioru līgas turnīrs notiks arī nākamajā basketbola sezonā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!