Logo

“Mini kausa” izcīņas pirmajā posmā dalībnieku rekordskaits

“Mini kausa” izcīņas pirmajā posmā dalībnieku rekordskaits

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās “Mini kausa” izcīņas pirmajiem turnīriem pieteikušās 135 komandas – vairāk nekā jebkad iepriekš šo sacensību rudens posmā. Turnīri notiks skolēnu brīvdienās – trešdien, 25. oktobrī, spēlēs U10 grupas meiteņu un zēnu komandas (2008. dzimšanas gads un jaunāki), trešdien, 26. oktobrī, U11 grupas komandas (2007. dzimšanas gads).

“Mini kausa” izcīņas pirmās kārtas turnīri notiks 15 vietās. Pirmo reizi mazos basketbolistus uzņems Aloja, spēles notiks arī Cēsīs, Iecavā, Jaunpilī, Kandavā, Madonā, Mārupē, Ogrē, Rugājos, Siguldā, Smiltenē un Talsos, kā arī trijās Rīgas zālēs (“Juglā”, Imantas vidusskolā un Iļģuciema vidusskolā).

Mazie basketbolisti sacentīsies basketbola elementu stafetē, kā arī aizvadīs vairākas spēles uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5.izmēra bumbām.

Spēles risināsies 4x7 minūtes (laiks tiks apstādināts tikai katras ceturtdaļas pēdējā minūtē).

Komandā nedrīkst būt mazāk par 8 spēlētājiem. Katram spēlētājam jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa.

U10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā var būt četri spēlētāji.

Starp spēlēm tiks rīkotas dažādas stafetes un citas aktivitātes. Katrs dalībnieks saņems piemiņas velti no turnīra atbalstītājiem.

“Mini kausa” izcīņas turnīri U10 un U11 vecuma grupās, kuros sporta skolu, vispārizglītojošo skolu, sporta klubu un interešu pulciņu komandas iegūst pirmo oficiālo spēļu pieredzi,  risinās jau astoto sezonu.

Šosezon “Mini kausa” izcīņas turnīri notiks arī:

2018. gada 3. un 4. janvārī (pieteikšanās līdz 2017. gada 11. decembrim)

2018. gada 13. un 14. martā (pieteikšanās līdz 19. februārim)

2018. gada 1.-4. jūnijā (pieteikšanās līdz 7. maijam).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!