Logo

NBA Junioru līgai pirmais čempionāts Latvijā. Piesakies!

NBA Junioru līgai pirmais čempionāts Latvijā. Piesakies!

2016./2017.gada sezonā NBA Junioru līgā piedalās vispārizglītojošo skolu meitenes (2004.gadā dzimušas un jaunākas) un puiši (2005.dzimšanas gads un jaunāki). Katru skolu var pārstāvēt viena komanda, kurā jābūt vismaz 10 spēlētājiem, tai skaitā vismaz 3 meitenēm (vismaz vienai visu laiku jābūt laukumā).

Katrai komandai īpašā drafta ceremonijā tiks pielozēts NBA klubs, kuru tā pārstāvēs. Spēlētāji un spēlētājas saņems spēļu kreklus ar izlozētās NBA komandas simboliku.

NBA Junioru līgā piedalīsies 30 komandas, un izspēles sistēma būs tāda pati kā lielajā NBA – divas konferences (Rietumi un Austrumi), 6 grupas (divas Rīgā, pa vienai Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē).

Komandu drafts paredzēts 3. novembrī Elektrum Olimpiskajā centrā. Grupu turnīru spēles notiks sabraukumos, 17. un 24.novembrī, 8. un 15.decembrī (katrai komandai sabraukumā paredzētas divas spēles). Katras konferences astoņas labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram, kas notiks 25. janvārī. Finālspēle un cīņa par 3. vietu notiks 11.februārī OlyBet LBL Zvaigžņu spēles laikā.

Dalībai NBA Junioru līgā var pieteikt vispārējās izglītības iestāžu komandas. Pieteikumi jāiesniedz līdz 2016.gada 7.oktobrim sūtot uz e-pastu ieva.lejina@lbs.lv (skat. pievienotos dokumentus).

NBA Junioru līgas rīkotāji nodrošina komandu spēļu kreklus, komandu ēdināšanu katrā sabraukumā un diplomu par dalību katram dalībniekam.

 

Skolai jānodrošina transports uz 3 sabraukumiem un 1 sabraukums jāuzņem pie sevis. Dalības maksas nav.

NBA Junioru līga ir Nacionālās basketbola asociācijas izveidota platforma bērnu un jauniešu ieinteresēšanai par basketbolu un sportisku dzīves veidu.

NBA Junioru līgas mājaslapā (Jr.nba.com) var atrast daudz noderīgas informācijas par basketbola vēsturi, noteikumiem, statistiku un personībām, kā arī praktiskos padomus spēles iemaņu attīstīšanai gan bērniem, gan treneriem.

NBA Junioru līgas starptautiskā programma darbojas Āfrikā, Āzijā, Eiropā un Ziemeļamerikā. Tās ietvaros tiek rīkoti turnīri bērnu komandām, izmantojot NBA klubu identitāti. Eiropa šādi turnīri līdz šim notikuši Itālijā, Lielbritānijā, Lietuvā, Serbijā, Spānijā un Zviedrijā. 2016./2017. gada sezonā NBA Junioru līgas projektā iesaistās arī Latvija.

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!