Logo

Pirmo reizi āra basketbola laukumos aizvadīts Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrs

Pirmo reizi āra basketbola laukumos aizvadīts Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrs

Veiksmīgi noslēdzies 2021. gada Alfrēda Kraukļa piemiņas basketbola turnīrs, kur par medaļām un kausiem cīnījās gan puiši, gan meitenes vecumā no 10 līdz 15 gadiem. Šogad pirmo reizi turnīra 30 gadu vēsturē tas notika uz āra basketbola laukumiem. Gan spēlētāji bija gatavi spēlēt zem klajas debess, gan laika apstākļi bija labvēlīgi, lai turnīrs notiktu un visas plānotās spēles tiktu aizvadītas veiksmīgi.

No 20. līdz 22. augustam jauniešu turnīru par godu leģendārajam Latvijas basketbolistam un trenerim Alfrēdam Krauklim organizēja Alfrēda Kraukļa piemiņas fonds sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un BJBS “Rīga”.

Sacensības notika uz 13 pilna izmēra āra basketbola laukumiem 7 dažādās galvaspilsētas vietās, kur savus spēkus un pandēmijas laikā trenētās basketbola iemaņas rādīja 83 komandas (47 puišu un 36 meiteņu) no dažādiem Latvijas reģioniem.

Uzvarētāji pa vecuma grupām:

  • U-11: zēniem “Jūrmala”; meitenēm RBJSS “Rīdzene”
  • U-12: zēniem Rūjienas novada Sporta skola; meitenēm BJBS "Rīga" / Jugla
  • U-13: zēniem "Rīga" / Centrs / Rīdzene; meitenēm RBJSS “Rīdzene”
  • U-14: zēniem "Rīga" / Centrs / Rīdzene; meitenēm RBJSS "Rīdzene”
  • U-15: zēniem Saldus Sporta skola; meitenēm Daugavpils BJSS
  • U-16: zēniem BJBS Rīga / A. Kraukla VEF; meitenēm BJBS Rīga/TTP

Nu jau ierasts, ka turnīra laikā jaunajiem basketbolistiem tiek dota iespēja ne vien uzlabot savas basketbola prasmes, bet augt un attīstīties arī sociāli – turnīrā par drošības ievērošanu, piedaloties ceļu satiksmē, atgādināja VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”, savukārt par piesardzību, rīkojoties ar gāzes iekārtām, informēja AS “GASO”. Nemēslot un nepiegružot mežus un apkārtni aicināja SIA “Rīgas meži”, savukārt no spēlēm brīvajā laikā turnīra dalībniekiem tika dota iespēja apmeklēt Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu un Rīgas Motormuzeju bez maksas.

Turnīra organizatori saka lielu paldies turnīra sponsoriem – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Rīgas domei un “SMSCREDIT.LV”. Tāpat paldies ēdināšanas uzņēmumam LIDO, kas rūpējās, lai dalībnieki turnīra laikā būtu paēduši. Mazumtirdzniecības tīkls “MAXIMA” sagādāja dalībniekiem augļus un nodrošināja ūdeni, kā arī turnīra labākajām komandām sarūpēja dāvanas.

Vai āra laukumos vai sporta zālēs, bet Alfrēda Kraukļa piemiņas basketbola turnīrā tiekamies arī nākamgad!

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!