Logo

Pirmssezonas bērnu basketbola turnīrs Valmierā – „Valmiera Summer Cup 2018”

Pirmssezonas bērnu basketbola turnīrs Valmierā – „Valmiera Summer Cup 2018”

Sākusies pieteikšanās bērnu un jauniešu basketbola pirmssezonas turnīram - Valmiera Summer Cup 2018.  Turnīram aicinātas pieteikties zēnu un meiteņu sporta skolu komandas dažādās vecuma grupās. Turnīrs jau ceturto reizi norisināsies Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Turnīrs zēniem un meitenēm norisināsies trīs pilnas dienas atsevišķos posmos. No 16.-18.augustam sacensības plānotas meiteņu grupām (2006., 2007., 2008. gadā dzimušās un jaunākas), savukārt puišu grupām no 28.-30. augustam (2004., 2005., 2006.,2007 gadā dzimušie un jaunāki). Katrai komandai ir garantētas piecas spēles. Valmiera Summer Cup turnīrā tiek aicinātas komandas no Baltijas valstīm, Krievijas, Baltkrievijas un Somijas. Pieteikšanās turnīram norisināsies līdz 15. jūlijam, pēc kura tiks izziņots katrā vecuma grupā iekļauto komandu dalība. Vietu skaits katrā grupā ir ierobežots.


Iepriekšējos trīs gados turnīrs tika veidots zēnu komandām, taču šogad pirmo reizi tiek aicinātas arī meiteņu komandas. Pirmais turnīrs norisinājās 2015. gadā, kad turnīrā startēja 19 komandas no 7 valstīm kopumā Vidzemes Olimpiskajā centrā trīs dienās aizvadot 51 spēli. Visos iepriekšējos turnīros ārvalstu komandu skaits un sporta skolu pārstāvniecība bijusi plaša.

Pieteikties turnīram var rakstot uz e-pastu (valmierasummercup@gmail.com) , rakstot Facebook vai zvanot turnīra organizatoriem. Sīkāka informācija par turnīru atrodama pielikumā esošajā dokumentā vai jautājot organizatoriem.

           

KONTAKTI:

Valmiera Summer Cup

Facebook lapa: https://www.facebook.com/ValmieraSummerCup/

Mājaslapa: www.valmierasummercup.com

 

 

Turnīra organizators:

Sandis Bukšs

+371 29975935

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!