Logo

Rīgas Biznesa skolas atvērto durvju diena 9. februārī

Rīgas Biznesa skolas atvērto durvju diena 9. februārī

Mācības starptautiskā vidē, kurā universitāte izprot darba tirgus prasības, kļūst arvien nozīmīgākas, lai, absolvējot augstskolu, jaunieši būtu konkurētspējīgi un iegūtu prestižu darbu. RTU Riga Business School (RBS) ir starptautiski akreditēta augstskola, kurā mācību programmas ir veidotas pēc labākajām augstākās izglītības tradīcijām pasaulē, ar iespēju iegūt bakalaura grādu gan Latvijā, gan dubulto diplomu sadarbībā ar universitātēm ASV un Norvēģijā.

„Mēs izcili sagatavojam konkurētspējīgus jauniešus, mūsu kvalitātes atslēga slēpjas mācību procesā,” skaidro RBS bakalaura programmas direktors Klaudio Rivera. „Pirmkārt, mācības noris angļu valodā. Otrkārt, programmas saturu veidojam sadarbībā ar mūsu partneraugstskolām – University of New York at Buffalo un BI Norwegian Business School. Treškārt, mācību process balstīts uz savstarpēju komunikāciju, diskusijām, erudīciju, darbu komandā.”

Studentiem ir iespējams pretendēt uz dažādām stipendijām. Arī Latvijas Basketbola savienība (LBS) katru gadu piešķir vienam jaunajam sportistam stipendiju studijām RBS.

Kārlis Krauklis ir viens RBS absolventiem, kas ieguva šādu iespēju. Mācoties RBS, viņš izcilus sniegumus parādīja ne vien sportā, bet arī mācībās. “Mācības RBS man ļāva gan attīstīt sevi kā personību, gan iegūt vērtīgu pieredzi, gan arī veidot plašu kontaktu loku. Esmu pateicīgs RBS un LBS par sniegtajām iespējām un iegūtajām zināšanām. LBS piešķirtā stipendija veicina motivāciju saglabāt stingru pārliecību akadēmiskajā sniegumā. Turklāt RBS piedāvā visus nepieciešamos resursus un vidi karjeras veidošanai pēc sekmīgas savu studiju pabeigšanas.” saka Kārlis.

Lai pieteiktos LBS stipendijai, jaunietim vismaz 5 gadi ir jāspelē Latvijas Jaunatnes basketbola līgā (LJBL), vidējai atzīmei 11. un 12. klasē jābūt vismaz 7 ballēm, kā arī jaunietim aktīvi jāpiedalās LJBL aktivitātēs. Pieteikšanās termiņš  ir 27. aprīlis.

Sīkāka informācija par LBS stipendiju, kā arī citām stipendijām.

Apmeklējiet RBS bakalaura programmas atvērto durvju dienu 9. februārī plkst. 11:00. Info šeit.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!