Logo

Saeimā sveic LJBL sezonas izcilniekus

Saeimā sveic LJBL sezonas izcilniekus

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija otrdien, 19.jūnijā devās tradicionālajā vizītē uz Saeimu, kur Saeimas priekšsēdētāja biedrs Gundars Daudze sveica sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus, Rīgas Biznesa skolas stipendijas ieguvēju, kā arī tos jaunos basketbolistus, kuri treniņus un spēles pratuši savienot ar labām sekmēm mācībās.

Par sezonas labākajiem absolventiem – Valdemāra Baumaņa kausa ieguvējiem – atzīti Ventspils “Spars” audzēkne Luīze Šepte un Valmieras sporta skolas audzēknis Edgaru Kaufmanis.

RTU Rīgas Biznesa skola piekto gadu kādam Latvijas Jaunatnes basketbola līgas absolventam nodrošina apmaksātu studiju vietu mācībām programmā Bachelor of Business Administration (BBA) jeb “Vadīšana starptautiskos uzņēmumos”– sākot ar nākamo mācību gadu to izmantos Elīna Pabērza (BJBS “Rīga/Jugla”).

Par LJBL 2018. gada sezonas treneriem atzīti Agnis Beķeris (Madona), Jānis Butāns (BS “Ķeizars”), Ainārs Čukste (BJBS “Rīga/Rīdzene”), Mārtiņš Fomins (BJBS “Rīga/DSN”), Alvils Kaufmanis (Valmiera), Maija Kubliņa (BJBS “Rīga/TTP), Aigars Nerips (BJBS “Rīga/Rīdzene” un Ādaži), Pēteris Ozoliņš (Ogre), Pēteris Višņevičs (Saldus) un Daiga Žvirble (Rīgas 3. BJSS).                                                                                       

Par LJBL 2018. gada sezonas tiesnešiem atzīti Dāvis Graudiņš, Pēteris Grīnbergs un Leo Liepājnieks.

Atzinības rakstus par prasmi savienot basketbola treniņus un spēles ar labām sekmēm mācībās (liecībā neviena atzīme nav zemāka par 7) nopelnījuši 150 LJBL dalībnieki, no kuriem vizītē Saeimā diemžēl varēja piedalīties tikai 100.

Foto: Karina Birzgale

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!