Logo

Aicina starptautiskais ģimeņu basketbola turnīrs “K. Budrio Kauss 2017”

Aicina starptautiskais ģimeņu basketbola turnīrs “K. Budrio Kauss 2017”

No 26. līdz 28.aijam Klaipēdā risināsies starptautiskais ģimeņu basketbola turnīrs “K. Budrio Kauss 2017”. Rīkotāji laipni aicina visas ģimenes, kuras vēlētos kļūt par šī turnīra dalībniecēm, paplašinot draugu loku un vairojot mīlestību uz sportu un kultūru, pieteikties līdz 1. aprīlim pa e-pastu kazimieras.budrys@gmail.com vai telefonu +370 67076794

Starptautiskais ģimeņu basketbola turnīrs aizsākās 1977. gadā Lietuvā. Tā dibinātājs Kazimiers Budris vienmēr uzsvēris, ka ģimene ir pati lielākā vērtība, kuru jālolo ikvienam. Turnīrs norisinās Lietuvā jau četrdesmit gadus. Starp turnīra uzvarētājiem jāmin astoņpadsmit reizes nominētā Modesta Paulauska ģimene, trīsreiz nominētā Biskupu ģimene no Vācijas, divreiz - Lillu ģimene no Igaunijas, pa vienai reizei Zeidaku ģimene no Latvijas un Šigina ģimene no Krievijas. Turnīrā piedalījusies arī Arvida Saboņa ģimene, izcīnīdama trešo vietu.


Kas drīkst spēlēt „ģimenes” komandā? Tie ir vecvecāki, vecāki, bērni, mazbērni, māsīcas un brālēni.

Spēles laiks: 4x7 minūtes, FIBA noteikumi

Kalendārs: 26.05. - 1 spēle, 27.05. – 2 spēles, 28.05. – 1 spēle.

Dalības maksa: 100 EUR

Programma: basketbols 3 dienu garumā, ballīte ar komandu priekšnesumiem sestdienas vakarā un apbalvošana.

Kopš 2010. gada turnīra organizatori ir Lietuvā dibinātā Lietuvas ģimeņu basketbola līga familybasketball.lt kuras prezidents ir Rimantas Cibauskas, bet direktors – Kazimieras Budrys.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!