Logo

Mindset apmācības 2020

Mindset apmācības 2020

Franklin Covey Latvija sadarbībā ar FCEDU Nordic Sport Academy (Norvēģija) un Latvijas Futbola federāciju organizē iepazīšanās tikšanos sporta veidu treneriem.

Pateicoties vairāk kā 15 gadu pieredzei Mindset apmācību vadīšanā vadošajiem atlētiem un sporta komandām Norvēģijā, Henric Johansson un Kari Hämynen 2019. gadā uzsāka FranklinCovey Education Nordic Sport Academy darbību. Ar jaunu izaugsmes metodi Missing Link** viņi šobrīd izglīto trenerus un atlētus par to, kā darbojās sportistu prāts un kā sasniegt rezultātus sportā un ārpus tā. Metodes ieviešanai Latvijā FCEDU ir apvienojusi spēkus ar Franklin Covey Latvija – vadošo izaugsmes veicināšanas uzņēmumu Latvijā, tā vadītāja un trenera Mārtiņa Martinsona personā.
Metode sevī ietver trīs būtiskus aspektus :
* zināt un atbildēt uz KĀPĒC;
* apzināties savas rīcības/lēmumu motīvus;
* radīt spēcīgus ieradumus izaugsmes veicināšanai.

Koncepts orientēts uz pieeju - darīt gudrāk!
Šobrīd ir divas aktuālas tēmas, kas satrauc sporta speciālistus visā pasaulē – “Kāpēc jaunieši pamet sportu?” un “Kas notiek ar sportistu pēc karjeras beigām?”
Arī šos jautājumus palīdz risināt Missing Link metode.
Sadarbībā ar LFF 21.07.2020 no plkst. 11:00 līdz 13:00 organizēsim demo treniņu sporta veidu treneriem, lai iepazīstinātu ar Missing Link metodi un veidotu dialogu par trenerim un sportistiem aktuālām tēmām.
Ja ir interese pievienoties, lūdzu raksti uz edgars.pukinsks@gmail.com, tēmā norādot “MISSING LINK demo”, bet e-pastā norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto sporta veidu un organizāciju, kā arī kontaktinformāciju.
Apliecinām, ka iesūtītie dati tiks izmantoti tikai pasākuma sekmīgai organizēšanai, pēc kā tie tiks dzēsti. Piesakoties Jūs attiecīgi piekrītat savu personas datu apstrādei.

* Mindset - domāšanas veids, pieeja, prāta darbību sistematizēšana.
** Missing Link - iztrūkstošais savienojums

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!