Logo

Sportland pirmie soļi basketbolā: ar Porziņģi tiksies mazie jelgavnieki

Sportland pirmie soļi basketbolā: ar Porziņģi  tiksies mazie jelgavnieki

Otrās un trešās vietas ieguvēji – Rīgas Centra humanitārās vidusskolas “Zibensbumba” un O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas “Zibenszeļļi” – jūnijā apmeklēs Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības treniņu un satiks spēlētājus, kuri gatavosies Olimpiskajam kvalifikācijas turnīram.

Finālsacensībās piedalījās arī Jaunpils vidusskolas “Ašie brašie”, Rīgas Teikas vidusskolas “Teika”, Krimuldas vidusskolas komanda “Ezīši”, Madonas 1.vidusskolas "Fiksīši", J.Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijas "Daugavpils basketbola zvaigznītes", Daugavpils 12.vidusskolas "Lauvēni"un Jēkabpils pamatskolas "Atsperīgie ezīši".

Konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā” katrā komandā bija 12 skolēni – sešas meitenes un seši zēni. Bērni sacentās aizraujošās stafetēs, kā arī āķīgu prāta vingrinājumu un radošo uzdevumu izpildē. Notika arī līdzjutēju konkursi, kuros bija iespēja savai klases nopelnīt papildus punktus.

Sportland sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību šādas sacensības rīko otro gadu, veicinot bērnu nodarbošanos ar sportu, palielinot basketbola popularitāti ģimenēs un skolās, kā arī rosinot bērnos interesi par sportisku dzīvesveidu.

Visiem pusfinālu un fināla dalībniekiem balvās tika basketbola ekipējums, „Sportland pirmie soļi basketbolā” t-krekls un citas atbalstītāju balvas.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!