Logo

Sportland pirmie soļi basketbolā: ar Porziņģi tiksies RCHV audzēkņi

Sportland pirmie soļi basketbolā: ar Porziņģi tiksies RCHV audzēkņi

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas un sporta apģērbu un inventāra tirgotāju „Sportland” rīkotajā konkursā pirmo klašu skolēniem uzvarējusi Rīgas Centra humanitārās vidusskolas komanda “Ugunslauvēni”. Viņi ieguva galveno balvu – iespēju jūnijā doties ekskursijā uz Liepāju un satikt Kristapu Porziņģi, kā arī vasaras otrajā pusē apmeklēt kādu no valstsvienības treniņiem.

Superfinālā Salaspils sporta namā otrajā vietā ierindojās Rīgas Ziepniekkalna sākumskolas komanda “Ziepniekkalna skudriņas”, trešajā vietā Krāslavas pamatskolas komanda “Ašie un brašie”.

Vēl piedalījās – Salaspils 1. vidusskolas “Sporta bērni”, “5+5” un “Veiklais desmitnieks”, Salaspils 2. vidusskolas komanda “Salaspils sporto”, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas komanda “Berģu stiprākie”, Jaunpils vidusskolas komanda “Turbo jaunpilnieki”, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas “Ašie Pastariņi”, Āgenskalna sākumskolas “Āģītis”, kā arī Jūrmalas sākumskolas “Atvase” komandas “Apelsīni” un “Ņiprie pipari”.

Uzvarētāji īpašajās “Hanzas maiznīcas” stafetēs:

“Maizītes cepšana” – “Āģītis”, “Salaspils sporto”, “Ņiprie pipari”;

“Kukulīša nešana”- “Ugunslauvēni”, “Sporta bērni”, “Apelsīni”.

Īpašajās “Kārums stafetēs”: “Sporta bērni”, “Ugunslauvēni”, “Salaspils sporto”

Ātrākais “Kārums” individuālajā stafetē – Pauls Pinkulis (“Ugunslauvēni”).

Konkurss pirmo klašu skolēniem “Sportland pirmie soļi basketbolā” notika jau trešo gadu, lai ieinteresētu bērnus par sporta nodarbībām un aktīvu dzīvesveidu, kā arī palīdzētu iepazīt aizraujošo basketbola un sporta pasauli.

Katrā komandā 10 dalībnieki – piecas meitenes un pieci zēni, kā arī klases audzinātāja/s vai sporta skolotāja/s. Komandas bija sagatavojušas mājasdarbu “Novēlējums Latvijas basketbola izlasei ceļā uz Eiropas čempionātu”, bet konkursa laikā izpildīja dažādus fiziskos uzdevumus, kas ietvēra basketbola elementus, kā arī erudīcijas uzdevumus.

Visi Superfināla dalībnieki balvās saņēma basketbola ekipējums, „Sportland pirmie soļi basketbolā” t-kreklu un citas atbalstītāju balvas.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!