Logo

Studē bakalaura programmu RBS: sagatavojies uzņemšanas pārbaudījumiem un pretendē uz basketbolista stipendiju

Studē bakalaura programmu RBS: sagatavojies uzņemšanas pārbaudījumiem un pretendē uz basketbolista stipendiju

Jau vairāku gadu garumā RTU Riga Business School (RBS) sadarbojas ar Latvijas Jaunatnes basketbola līgu (LJBL), piešķirot labākajiem basketbolistiem stipendiju studijām RBS bakalaura programmā „Vadīšana starptautiskos uzņēmumos”. Katru gadu konkursa kārtībā stipendija tiek piemērota vienam LJBL spēlētājam, tādējādi veicinot vispusīgu jauniešu attīstību – fizisko izaugsmi, sociālo iemaņu attīstīšanu, spēju darboties komandā, tiekšanos pēc panākumiem un augstu mērķu sasniegšanu.

Elīna Elizabete Pabērza, bakalaura studiju programmas 1. kursa studente, RBS basketbola stipendijas saņēmēja: “Esmu pirmā meitene, kas saņēmusi Latvijas Jaunatnes basketbola līgas stipendiju studijām RBS. Saņemot stipendiju, šķita, ka basketbolā ieguldītais laiks un enerģija ir atmaksājušies. Turklāt basketbols ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tik veiksmīgi varu studēt RBS. Disciplīna, komandas darbs un drosme uzņemties atbildību ir nepieciešamās īpašības, kas svarīgas gan basketbolā, gan biznesā.

Pēc 12. klases man bija būtiski palikt un studēt šeit, Latvijā, tomēr vēlējos studēt angļu valodā, starptautiskā vidē, fokusējoties uz amerikāņu tipa izglītību. RBS bija ideāls variants, jo tas nodrošināja visu, ko vēlējos. Pirmie mēneši mani ļoti pārsteidza. Pirmkārt, tāpēc, ka profesori ir progresīvi domājoši, pozitīvi un vienmēr gatavi palīdzēt. Otrkārt, lai arī mācībās pavadītais laiks ir ilgs, iegūtās zināšanas ir pūļu vērtas. Visbeidzot - kursa biedri ir kļuvuši par ļoti labiem draugiem gan universitātē, gan ārpus tās.

Pirmajā RBS studiju gadā esmu sapratusi, cik ļoti man patīk izaicinoša vide, gudri profesori un aizrautīgi kursabiedri. Turklāt esmu attīstījusi savu personību un mainījusi to, kā es raugos uz uzņēmējdarbību un dzīvi. Varu teikt, ka basketbola stipendijas saņemšana man parādīja, ka smags darbs un entuziasms nes panākumus. Un RBS mēs dalāmies ar panākumiem!”

Ja jaunietis vēlas studēt RBS, tad jāatceras, ka dokumentu iesniegšanas termiņš studijām RBS ir 16. aprīlis, savukārt pieteikšanās termiņš RBS basketbola stipendijai ir 27. aprīlis. Ikvienam jaunietim jāpiedalās studentu uzņemšanas pārbaudījumā “Silīcija ielejas izaicinājums”, kas notiks jau pavisam drīz – 27. aprīlī.

30. martā plkst. 11:00 RBS aicina 11. un 12. klases jauniešus, kas vēlas vai plāno studēt RBS, apmeklēt bakalaura programmas studentu uzņemšanas procesa “Silīcija ielejas izaicinājums” sagatavošanas semināru, kas notiks Skolas ielā 11, Rīgā.

Šī ir lieliska iespēja sagatavoties bakalaura studiju programmas studentu uzņemšanas procesam “Silīcija ielejas izaicinājums”. Seminārā jaunieši uzzinās, ko nepieciešams attīstīt un sagatavot, lai veiksmīgi startētu “Silīcija ielejas izaicinājumā”! Pasākumā būs iespēja satikt mūsu pasniedzējus, uzzināt bakalaura programmas uzņemšanas prasības, izprast uzņemšanas procesu, kā arī iegūt informāciju par studijām RBS un stipendijām. Sīkāka informācija.

Apmeklē uzņemšanas pārbaudījumu sagatavošanas semināru, piesakies līdz 28. martam: http://bit.ly/2IRIEVW.

RBS ir starptautiski akreditēta biznesa augstskola, kurā ir iespēja iegūt bakalaura grādu gan Latvijā, gan dubulto diplomu sadarbībā ar universitātēm ASV un Norvēģijā. Info šeit.

Tiekamies RBS 30. martā plkst.11:00!

 

RTU Riga Business School

Tālr. 67089800

e-pasts: info@rbs.lv

www.rbs.lv

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!