Logo

VEF LJBL Talantu nedēļas noslēgums: noskaidroti meistarīgākie

VEF LJBL Talantu nedēļas noslēgums: noskaidroti meistarīgākie

Bilžu galeriju skaties te.

Zigmāra Raimo veidotajā komandā spēlēja Dāvis Klegeris, Ivo Liepa ( abi BJBS „Rīga/Pārdaugava”), Kārlis Grigaļūns ( Liepāja), Kristiāns Vīksne ( „Rīga/Jugla”), Kārlis Žunda (Saldus), Eduards Hāzners, Toms Upe, Zigmārs Raimo, Kārlis Edvards Garoza (visi „VEF skola”) un Reinis Rudzītis (BS „Ogre”). Komandas galvenais treneris bija Raimonds Feldmanis.

Ričarda Pinnes komandā spēlēja Renārs Birkāns, Ričards Pinne, Roberts Dembskis, Jēkabs Blodons (visi „Rīga/DSN”), Dāvis Gūtmanis (Saldus), Ingus Mastiņš, Arnolds Krauklis, Valts Iļģis (visi „Rīga/Rīdzene”), Niks Jansons, Madars Kokins (abi BS „Ogre”), Valters Liepiņš (Valmiera) un Raivis Ščerbinskis (“Rīga/Jugla”). Komandas galvenais treneris bija Ziedonis Jansons.

Par uzvarētāju komandas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Roberts Dembskis, bet zaudētāju labā visvairāk punktus (20) guva komandas kapteinis Zigmārs Raimo. Uzvarētāju komandas vērtīgākā spēlētāja balvu nopelnīja Arnolds Krauklis, bet no zaudētājiem to ieguva Eduards Hāzners.

Trīspunktu metienu konkursā vecākajā grupā puišiem (U-19) par uzvarētāju kļuva Valters Liepiņš ( Valmiera), kurš finālā guva 18 punktus. Jaunākajā grupā (U15) labākais izrādījās Rauls Buls („Rīga/Rīdzene”) ar 14 punktiem.

Meitenēm trīspunktu mešanā vecākajā grupā raženākā punktu gūšanā bija Ieva Anna Gulbe („TTP1/DSN”) ar 12 punktiem, bet jaunākajā Anete Krista Kalniņa (Jūrmala), kas guva 10 punktus.

 

Stafetē puišu konkurencē U12 un U13 grupās dubultuzvaru guva Ogres komandas, bet meiteņu sacensībās dubultuzvaras laurus plūca Rīgas 3.BJBS.

Pāru konkursā – metienos no piecām dažādām distancēm – par labākajiem kļuva „BJBS/Jugla” pārstāvji Adrianna Putniņa un Raivis Ščerbinskis, kuri pusotrā minūtē guva 54 punktus. Otrajā vietā Artūrs Žagars (“Rīga/DSN” un Marianna Kļaviņa (“Rīga/Rīdzene”) ar 32 punktiem.

Slam dunkkonkursā visaugstāk tika novērtēts Ričards Pinne, kura pēdējo bumbas triecienu grozā lēcienā pāri trim spēlētājiem žūrija novērtēja ar maksimālo punktu skaitu. Uzvarētājs divās kārtās nopelnīja 97 punktus un par vienu punktu pārspēja Arnoldu Kraukli. Žūrijā darbojās atraktīvie basketbola komentētāji Edgars Buļs un Raimonds Zeps, kā arī valsts čempionvienības “VEF Rīga” spēlētāji Mārtiņš Meiers, Ričmonds Vilde un Džošs Bostiks.

Konkursu uzvarētāji saņēma VEF LJBL atzinības balvas, kā godalgas no sporta preču veikala „Sportland”.

VEF LJBL septītā Talantu nedēļa notika no 29.februāra līdz 6.martam. Tās laikā jaunieši kinoteātrī “Forum Cinemas” noskatījās jauno filmu par EuroBasket2015 „6tais spēlētājs”, sacentās prāta spēlē “Basketbola erudīts” un pilnveidoja zīmēšanas prasmi kopā ar karikatūristu Gati Šļūku. Talantu nedēļas laikā notika jaunatnes treneru seminārs, savukārt Latvijas Basketbola līgas klubi “VEF Rīga”, BK “Jēkabpils” un “Ogre/Kumho Tyre” viesojās pie jaunāko klašu skolēniem, palīdzot apgūt basketbola pamatelementus un aicinot viņus iesaistīties regulāros treniņos.

“VEF Rīga” basketbolisti  sporta nodarbību jaunāko klašu bērniem. Trešajā dienā turpat OSC notika tradicionālais VEF LJBL treneru seminārs, bet Rīgas Biznesa skolā notika erudīcijas konkurss „Basketbola erudīts”, kurā piedalījās VEF LJBL sporta skolu jaunieši, pārbaudot savas zināšanas. Ceturtdien „Basketbols aicina!” noritēja Jēkabpilī un Ogrē, kur Aldaris LBL klubu BK „Jēkabpils” un BK „Ogre/Kumho Tyre” spēlētāji jaunāko klašu bērniem skolas sporta zālēs demonstrēja basketbola elementus un iesildīšanās vingrinājumus. Savukārt piektdien VEF LJBL dalībniekiem bija iespēja uzlabot un pārbaudīt savas zīmēšanas prasmes kopā ar karikatūristu Gati Šļūku.

VEF LJBL atbalsta “Moduls Rīga”, Rīgas Biznesa skola, „VEF Rīga”, “Sportland”, “Persil” un “Virši-A”.

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!