Logo

Uzmanību vecāko klašu skolēniem: 18.aprīlis pēdējā diena, lai pieteiktos studijām RBS

Uzmanību vecāko klašu skolēniem: 18.aprīlis pēdējā diena, lai pieteiktos studijām RBS

Kā pirmais VEF LJBL un RBS piedāvāto iespēju studēt izmanto BJBS „Rīga” un BJBS „Rīga/A.Kraukļa VEF BS” audzēknis Rolands Englands, kurš mācības sāka 2014.gada septembrī, bet pērn īpašā stipendija piešķirta BJBS “Rīga/Rīdzene” audzēknim Kārlim Krauklim.

Kārlis Krauklis: “Kad uzzināju par iespēju saņemt stipendiju, mācījos vēl 11. klasē. Sapratu, ka nopietnāk jāpievēršas mācībām, jo jau zināju, ka vēlos mācīties Rīgas Biznesa skolā. Mani centieni savienot basketbolu ar mācībām izdevās – jūnija sākumā VEF LJBL sezonas noslēguma pasākumā Saeimā saņēmu stipendijas apliecinājumu. Stipendija jau kopš pirmās dienas motivē mācīties arvien labāk un cītīgāk, jo iegūt apmaksātu studiju vietu vienā no vadošajām biznesa skolām Latvijā ir liels gods un lepnums. Mācības RBS var salīdzināt ar basketbola treniņu – tiek mācīta gan teorija, gan praktiskās iemaņas, kas palīdzēs sagatavoties nākamajam dzīves posmam. Esmu ļoti pateicīgs VEF LJBL un RBS par sniegto iespēju.”

RBS direktors Jānis Grēviņš: “Redzot, ar cik labām sekmēm, augstu atbildības sajūtu un ievērojamām darba spējām ir jaunie studenti - basketbola spēlētāji, RBS nav šaubu par sadarbības turpināšanu ar VEF LJBL. Vēl jo vairāk - sportam un biznesam mūsdienās ir cieša saikne, jo uzvarai abās šajās jomās vairs nepietiek tikai ar ātrumu un spēku, ir nepieciešamas plašas zināšanas un iemaņas tās pielietot. Esam gandarīti, ka varam atbalstīt jaunos talantus un ar prieku darīsim to arī turpmāk.”

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas direktors Edijs Eglītis: “Organizējot plašākās Latvijas jaunatnes sporta sacensības – valsts čempionātu 14 grupās – VEF LJBL cenšas radīt priekšnoteikumus ne tikai bērnu, pusaudžu un jauniešu sportiskās meistarības izaugsmei, bet arī veidot personību vispusīgu attīstību veicinošu vidi. Tikai daži izcilākie talanti spēs pelnīt lielu naudu ar basketbola spēšanu, bet treniņos un spēlēs slīpētās īpašības – mērķtiecība, neatlaidība, prasmes nepadoties – noteikti noderēs arī ārpus laukuma. Basketbols palīdz atrast ceļu dzīvē – šo patiesību apstiprina arī sadarbībā ar RBS nodrošinātā iespēja bez maksas iegūt kvalitatīvu izglītību.”

Bakalaura programmas pamatā ir Eiropas un ASV vadošo uzņēmējdarbības skolu – BI Norvēģijas Biznesa skolas (BI Norwegian Business School) un Bufalo universitātes (University at Buffalo) – studiju programmas. Studentiem tiek piedāvāta iespēja iegūt dubulto diplomu, izvēloties vienu no divām RBS sadarbības augstskolām. Tā ir unikāla pieredze iegūt starptautisku pieredzi un izcilu izglītību veiksmīgas karjeras veidošanai.

Uz pilnu studiju maksas atlaidi var kandidēt 12.klašu skolēni, kuri atbilst šādiem kritērijiem:

 

vismaz 5 gadu spēlētāja pieredze LJBL,

vidējā atzīme 7,0 (11. un 12.klasē),

aktīva iesaistīšanās LJBL rīkotajās aktivitātēs.

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!