Logo

VEF LJBL fināli’2017: U12 un U15 grupās iezīmējušies favorīti

VEF LJBL fināli’2017: U12 un U15 grupās iezīmējušies favorīti

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīru pirmajās dienās Liepājā un Mārupē Persil U12 un Sportland U15 grupās noskaidroti pirmie pusfinālisti.

Katrā grupā finālā startē astoņas labākās komandas, kuras pirmajā posmā sadalītas divos četriniekos. Piektdien aizvadītas pirmās divas spēļu kārtas. Sestdienas priekšpusdienā notiks grupu turnīru pēdējās spēles. Sestdien vakarā notiks pusfināli par 1.-4. un 5.-8.vietu, svētdien finālspēles par vietām un uzvarētāju apbalvošana.

Persil U12 meitenes (Liepāja). Pusfinālistu četrinieks iezīmējies diezgan skaidri.

A grupā ar divām uzvarām startējusi Rīgas 3.BJSS komanda (1. vieta sezonas kopvērtējumā), bet Saldus (4.) vienība izcīnījusi svarīgu uzvaru pār Roja/Tasi (5.) – 39:20. Pagaidām divi zaudējumi Ventspils “Sparam” (9.).

Arī B grupā pagaidām viss notek saskaņā ar sezonas laikā iedibināto rangu tabulu – divas uzvaras BJBS “Rīga/Rīdzene” (2.), pa vienai Liepājai (3.) un BJBS “Rīga/Jugla” (6.), bet savstarpējā cīņā uzvarējušas liepājnieces (26:17). Divi zaudējumi BJBS “Rīga/TTP”2 (7.).

Persil U12 puiši (Mārupē). A grupā divas uzvaras BJBS “Rīga/DSN” (1.vieta sezonas kopvērtējumā) un pirmā vieta grupā jau rokā. Rangu tabulu sagrozījuši ventspilnieki (8.), kuri uzvarējuši Ādažu (5.) komandu (34:24). Ventspils “Sparam” un Valmierai (4.) pa vienai uzvarai un sestdien savstarpējā spēlē jānoskaidro 2.vietas ieguvējus.

B grupā divas uzvaras un garantēta pirmā vieta I.Miglinieka skola/Salaspils (2.) komandai. Pa vienai Mārupes SC (3.) un BJBS “Rīga”/A. Kraukļa VEF” (7.) vienībām, kuras sestdien cīnīsies par 2. vietu. Divi zaudējumi BS “Rīga”/Basketbola klase (6.).

Sportland U15 meitenes (Liepāja). Pirmajā dienā viss noticis saskaņā ar rangu tabulu.

A grupā BJBS “Rīga/Jugla” (1.) uzvarēja abās spēlēs, BK “Kolibri”/47.vsk. (4.) un Rīgas 3.BJSS (5.) – pa uzvarai un zaudējumam, bet savstarpējā spēle pārākas bijušas “Kolibri” meitenes (64:29). Divi zaudējumi Berģu pamatskolai (1.vieta 2.divīzijā).

B grupā divas uzvaras BJBS “Rīga/Rīdzene” (2.), pa vienai – Daugavpils (3.) un Saldus (6.) komandām, kuru savstarpējā spēlē ar 43:37 uzvarējušas daugavpilietes. Divi zaudējumi Liepājai (7.).

Sportland U15 puiši (Liepāja). A grupā pirmajā dienā divas uzvaras BJBS “Rīga/Rīdzene” (1.), pa vienai - BJBS “Rīga/DSN” (4.) un BS “Ķeizars/VEF Rīga” (5.), bet DSN puiši uzvarējuši savstarpējā spēlē (65:53). Divi zaudējumi BJBS “Rīga/Jugla” (8.).

B grupā divas uzvaras Liepājas komandai (2.), pa vienai - BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF” (3.) un BS “Rīga” (6.), bet savstarpējā spēlē uzvarējuši vefieši (58:49). Divi zaudējumi BS “Ogres” (7.).

Gulbenē sešu komandu turnīrā par tiesībām nākamajā sezonā U16 puišu grupā spēlēt 1. divīzijā pēc pirmās dienas pa divām uzvarām ir  BJBS “Rīga/Pārdaugava” un Talsu komandai, pa vienai – Līvāniem un Kandavai, bet abās spēlēs zaudējuši Gulbenes un Krāslavas komandas.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!