Logo

VEF LJBL finālturnīri: Sportland U15 un Persil U12 grupās noskaidroti pirmie pusfinālisti

VEF LJBL finālturnīri: Sportland U15 un Persil U12 grupās noskaidroti pirmie pusfinālisti

Sportland U15 puiši (Ventspils)

A grupā pamatturnīra uzvarētāji Ventspils ”Spars” jau nodrošinājuši pirmo vietu grupā un tiesības spēlēt pusfinālā. Par otro vietu sestdien priekšpusdienā cīnīsies BJBS “Rīga/DSN” (4.) un BJBS “Rīga/Jugla/A. Kraukļa VEF BS” (8.).

B grupas turnīru ar divām uzvarām sākusi BJBS “Rīga” (2.), bet ar diviem zaudējumiem BJBS “Rīga/Rīdzene/Errea” (3.). Tomēr pirms pēdējās kārtas neviena komanda – arī BS “Ogre” (6.) un “Valmiera/ORDO” (7.) – nav nodrošinājusi vietu pusfinālā un nevienai nav zudušas izredzes.

Sportland U15 meitenes (Rīga, Vācu ģimnāzija)

A grupā jau pirmajā spēļu dienā fiksēts negaidīts rezultāts: BJBS “Rīga/Rīdzene” (1.vieta pamatturnīrā) ar 49:50 zaudēja Liepājas komandai (4.), kura jau nodrošinājusi 1.vietu un tiesības spēlēt pusfinālā. Par otro vietu sestdien cīnīsies “Rīdzene” un Rīgas 3.BJSS (5.).

B grupā par galveno favorīti kļuvusi BJBS “Rīga/TTP-1” komanda (3.), kas ar 41:20 pārspēja Saldus (2.) vienību. Par otro vietu sestdien cīnīsies Saldus un BJBS “Rīga/Jugla” (6.).

 

Persil U12 puiši (Ogre)

A grupā pēc pirmās dienas pa divām uzvarām un vietai pusfinālā ir BS “Ogre” (1.vieta pamatturnīrā) un “Valmiera/ORDO” (5.)

B grupā pirmā vieta un vieta pusfinālā nodrošināta BJBS “Rīga/DSN” (2.) komandai. Par otro vietu sestdien cīnīsies BJBS “Rīga/A. Kraukļa VEF” (3.) un BJBS “Rīga/Pārdaugava” (7.).

Persil U12 meitenes (Rīga, Juglas SN)

A grupā pirmajā dienā neapturamas bija 3.BJSS meitenes (4.vieta pamatturnīrā), kuras ar 28:24 pārspēja pamatturnīra uzvarētājas Daugavpils basketbolistes un ar 32:26 – BJBS “Rīga/TTP-1” (5.). Pirmā vieta nodrošināta! Daugavpilietes un TTP audzēknes sestdien cīnīsies par otro vietu.

B grupā: divas uzvaras izcīnījusi BK “Kolibri/47.vsk.” (3.) komanda – 40:27 pār BJBS “Rīga/Jugla” (2.) un 44:31 pār Liepāju (6.). Savukārt divus zaudējumus piedzīvoja mājinieces “Juglas” audzēknes. Tomēr šajā grupā vietu kārtība noskaidrosies tikai pēdējā kārtā un izredzes spēlēt pusfinālā vēl ir visām (arī BJBS “Rīga/Rīdzene” (7.)).

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!