Logo

VEF LJBL sezonas laureātus sveic Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece

VEF LJBL sezonas laureātus sveic Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece pauda gandarījumu par sportistu augsto profesionālo sniegumu un treneru neatlaidīgo darbu jauno talantu turpmākā attīstībā. “Ceļš uz panākumiem, protams, prasa ne tikai treniņus, ne tikai izturību, bet arī daudz veiksmes. Es zinu, ka spēks jums ir pašiem. Zinu, ka jums ir daudz izturības un uzņēmības, un tāpēc jūs visi esat šeit. Bet es jums novēlu veiksmi. Sportisko veiksmi, jo tā ir tā zelta zīlīte, kuru katrs sportists tomēr grib noķert aiz astes,” sveicot jaunos sportistus, uzsvēra I.Mūrniece.

Atzinības rakstus saņēma 127 jaunie basketbolisti, kuriem liecībās nav bijušas atzīmes, zemākas par septiņi.

I.Mūrniece pasniedza Valdemāra Baumaņa kausu labākajiem VEF LJBL absolventiem – BJBS “Rīga/Rīdzene” audzēknei Paulai Strautmanei (trenere Lilita Bergvalde), kā arī Madonas sporta skolas un “VEF skolas” audzēknim Zigmāram Raimo (treneris Agnis Beķeris).

Tika sumināti VEF LJBL 2015./2016.gada sezonas labākie treneri – Matīss Graudiņš (Ventspils), Aleksejs Grehovs (“Ezerzeme”/Rēzekne), Alvils Kaufmanis (Valmiera), Maija Kubliņa (BJBS “Rīga/TTP”), Diāna Kuzina (BJBS “Rīga/Jugla”), Kaspars Mājenieks, Armands Misus (abi Liepāja), Rolands Pauliņš (Ogre), Irina Romaņenko (Daugavpils), Ralfs Stašāns (BJBS “Rīga/DSN”), kā arī tiesneši – Daniela Reihenbaha (Jelgava) un Māris Minčionoks (Liepāja)

Rīgas Biznesa skolas direktors Jānis Grēviņš svinīgajā pasākumā sveica stipendijas ieguvēju – BJBS “Rīga/DSN” audzēkni Ričardu Pinni.

Pateicības rakstus saņēma VEF LJBL atbalstītāji: BK “VEF Rīga”, SIA “Moduls Rīga”, SIA “Rīgas Piensaimnieks”, SIA “Sportland”, SIA “Henkel Latvia”, Rīgas Biznesa skola, “Molten”, a/s “Virši-A”, SIA “Rimi Latvia”.

 

Apbalvošanā piedalījās arī Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, kā arī Latvijas izlases spēlētājs Kaspars Vecvagars, kurš kā labākais jaunais basketbolists Valdemāra Baumaņa kausu saņēma 2012.gadā. 

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!