Logo

VEF LJBL sezonas laureātus sveic Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece

VEF LJBL sezonas laureātus sveic Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece

Otrdien, 13.jūnijā, VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija viesojās Saeimas namā, kur Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveica mācībās sekmīgākos jaunos basketbolistus, labākos trenerus un tiesnešus. VEF LJBL 25.sezonā gandrīz 6000 jauno basketbolistu noskaidroja valsts labākās komandas 14 grupās.

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, uzrunājot basketbolistu delegāciju, uzsvēra, ka izcilībai sportā svarīga ne vien fiziskā sagatavotība un mērķtiecība, bet arī komandas gars un attieksme pret mācībām. “Jūs esat spējuši harmoniski savienot fizisko un intelektuālo. Prasmes un vērtības, ko gūstat, strādājot komandā, un ko jums iemāca jūsu treneri, vienaudži un pretinieki, ir nenovērtējams ieguldījums jūsu attīstībā.” I.Mūrniece akcentēja basketbola īpašo lomu, saucot to par vienu no leģendārākajiem sporta veidiem Latvijā.

I.Mūrniece pasniedza Valdemāra Baumaņa kausu sezonas labākajiem jaunajiem spēlētājiem – Dignai Strautmanei (BJBS “Rīga/Rīdzene”; treneri Lilita Bergvalde un Ainārs Čukste) un Artūram Strautiņam (BJBS “Rīga/DSN”; treneri Anatolijs Konstantinovs un Mārtiņš Fomins).

Rīgas Biznesa skolas direktors Jānis Grēviņš sveica stipendijas ieguvēju Kārli Ozoliņu (BJBS “Rīga/Rīdzene”).

Atzinības rakstus saņēma 118 jaunie basketbolisti, kuriem liecībās nav bijušas atzīmes, zemākas par septiņi.

Tika sumināti VEF LJBL 2016./2017.gada sezonas labākie treneri – Valda Jureviča, Armands Misus (abi Liepāja), Irina Romaņenko (Daugavpils), Agnija Labrence (Sigulda), Elita Laksa (BJBS “Rīga/Jugla”), Ingūna Markūne (3.BJSS), Edijs Šlesers (BJBS “Rīga/DSN”), Valdis Razumovskis (Igora Miglinieka sporta skola/ Salaspils), Roberts Zeile (Valmiera) un Ainārs Čukste (BJBS “Rīga/Rīdzene”), kā arī tiesneši – Katrīna Antonova, Valters Čerņevskis un Edmunds Beitāns.

Pateicības rakstus saņēma VEF LJBL atbalstītāji: SIA “Moduls Rīga”, SIA “Rīgas Piensaimnieks”, Rīgas Biznesa skola, “Hanzas maiznīca”, “VEF Rīga”, “Persil”, “Sportland”, “Molten”.

Apbalvošanā piedalījās arī Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Jānis Upenieks, Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, VEF LJBL prezidents Māris Martinsons, kā arī Latvijas valstsvienības kapteinis Jānis Blūms.

Saeimas namā ik gadu Latvijas Republikas čempionāta sezonas beigās sveic LJBL mācībās sekmīgākos spēlētājus, kuriem liecībā nevienā priekšmetā nav zemākas atzīmes par septiņi, labākos trenerus un tiesnešus, kā arī Baumaņa kausa ieguvējus.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!