Logo

“VEF Rīga” spēlētāji aicina trenēties basketbolā

“VEF Rīga” spēlētāji aicina trenēties basketbolā

Nepilnu stundu ilgās nodarbības laikā spēlētāji bērniem demonstrēja driblu, piespēles, kā arī dažādus vingrinājumus gan ar bumbu, gan bez tās. VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas dāvinātajos krekliņos ģērbtie skolēni veica iesildīšanās vingrinājumus un centās izpildīt basketbola pamatelementus. Pozitīvas emocijas tika visiem – gan “VEF Rīga” meistariem, gan mazajiem censoņiem. Nodarbībai beidzoties, spēlētāji bērniem dalīja autogrāfus un uzaicinājumus trenēties basketbolā, bet beigās kopīgi nofotografējās.

VEF LJBL projektu „Basketbols aicina” īsteno kopš 2010.gada rudens. Basketbola nodarbības jaunāko klašu skolēniem vada Latvijas basketbola līgu spēlētāji, kā arī Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēlētājas. Projekts aptver visu Latviju un šajā laikā nodarbības notikušas arī Valmierā, Ventspilī, Jelgavā, Cēsīs, Vallē, Rīgā, Saldū, Ozolniekos, Aizkrauklē, Daugavpilī, Madonā, Liepājā, Rēzeknē, Rūjienā, Krāslavā, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Siguldā, Bauskā, Mārupē, Talsos, Kuldīgā, Jūrmalā, Ogrē un Saldū. Bērniem tiek mācīts, ka basketbols ir interesanta un audzinoša spēle un ikvienam ir iespēja iesaistīties arī sporta skolās, papildus apmeklējot treniņus.

Akcija „Basketbols aicina” dažādās Latvijas vietās norit katru mēnesi un tai var pieteikties ikviena skola.

Talantu nedēļas turpinājumā trešdien, 2.martā, Rīgas Biznesa skolas telpās Skolas ielā 11 notiks tradicionālais VEF LJBL konkurss “Basketbola erudīts”. Sacensības notiks divās grupās – U14 un U19.

 

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!