Logo

Vēl var pieteikties Alfrēda Kraukļa 28. piemiņas turnīram

Vēl var pieteikties Alfrēda Kraukļa 28. piemiņas turnīram

No 14.-16.septembrim Alfrēda Kraukļa piemiņas fonds sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un BJBS “Rīga” organizē leģendārā Latvijas basketbolista un trenera Alfrēda Kraukļa 28. piemiņas basketbola turnīru jauniešiem.

Pēdējo trīs gadu laikā turnīrs ir pakāpeniski attīstījies, iesaistot arī meiteņu komandas, un šogad pirmo reizi turnīra vēsturē piedalīsies 6 meiteņu vecuma grupas, līdz ar to kopumā sacensībās piedalīsies 12 jauniešu vecuma grupas (6 puišu un 6 meiteņu) vecumā no 11 līdz 16 gadiem. Paredzams, ka šogad turnīrā piedalīsies rekordliels ārvalstu komandu skaits, jo pieteikušās komandas no 11 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Dānijas, Zviedrijas, Turcijas, Polijas un Indijas. Reģistrēšanās turnīram notiek līdz 1.septembrim.

LBS padomes priekšsēdētājs M.Bondars: “Paldies Alfrēda Kraukļa piemiņas fondam, kas jau 28.reizi organizē jauniešu turnīru ar mērķi pieminēt mūsu basketbola leģendu Alfrēdu Kraukli un attīstīt Latvijas jaunos basketbola talantus. Šis turnīrs ir devis un dod lielisku iespēju Latvijas basketbola skolām pārbaudīt savu audzēkņu prasmes un samērot spēkus ar citu valstu jaunajiem basketbolistiem, turklāt turnīram pievienojušās arī meiteņu vecuma grupas, kas ir apsveicami. Vēlu veiksmi visiem turnīra dalībniekiem!”

Turnīra organizētājs J. Labucs: “Esam ieguldījuši lielu darbu, lai ar piemiņas turnīru godinātu vienu no leģendārākajiem Latvijas basketbola pārstāvjiem Alfrēdu Kraukli. Pēdējo 3 gadu laikā ir likts uzsvars uz meiteņu komandu iesaistīšanu turnīra norisē, kā arī papildus pievienotās vērtības piešķiršanu, kas ļautu turnīra dalībniekiem ne tikai uzlabot savas basketbola prasmes, bet arī iegūt iespēju pilnveidoties un attīstīties sociāli. Paldies mūsu drošības partneriem VAS “Latvijas dzelzceļš” un AS “Gaso”, kuri turnīra laikā izglītos jauniešus par drošības ievērošanu dzelzceļa tuvumā un, rīkojoties ar gāzes iekārtām. Jāpiemin, ka šogad visi turnīra dalībnieki bez maksas varēs iekļūt Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā, kā arī Rīgas Motormuzejā. Gaidām lielāku iesaisti no Latvijas meiteņu komandu treneriem, taču vēl līdz 1.septembrim ir nedaudz laiks, lai turnīram pieteiktos. Šogad piemiņas turnīra norise ir pārcelta no tradicionālā skolēnu rudens brīvlaika uz septembra vidu, lai sniegtu komandām pēdējo iespēju pārbaudīt savas spējas pirms LJBL čempionāta.”

Finālspēles par 1.-3.vietu 16.septembrī puišu vecuma grupās notiks Elektrum Olimpiskajā sporta centrā un Rīgas Hanzas vidusskolā, savukārt meiteņu vecuma grupās BJBS “Rīga” sporta kompleksos “Daugavas sporta nams” un “Rīdzene”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!