Logo

Latvieši Eiropas kausos 2020./2021.gada sezonā

Latvieši Eiropas kausos 2020./2021.gada sezonā

Latvijas basketbolistu statistika Eiropas klubu turnīros - aizvadītās spēles, vidēji laukumā pavadītās minūtes, gūtie punkti, izdarītās rezultatīvās piespēles un izcīnītās atlēkušās bumbas. 

Eirolīga

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Jānis Strēlnieks CSKA 26  13:49  4,4  1,6  0,8 
Jānis Timma BC Khimki 16  24:52  7,1  0,9  2,8
Dairis Bertāns BC Khimki 20  17:11  5,3  0,9  1,2 
Rolands Šmits Barcelona 41  15:55  5,5  0,6  3,2 
Rihards Lomažs ASVEL 9:14  3,3  0,5  0,3 
Artūrs Kurucs TD Systems Baskonia 21  4:11  0,7  0,4  0,3 
Komanda Bilance Vieta P-O Kārta
CSKA 23-11 2. (18)  3-2  4.vieta 
BC Khimki 4-30  18. (18)    
Barcelona Lassa 24-10  1. (18) 4-3  2.vieta 
Villerbanas ASVEL 13-21  14 (18)     
TD Systems Baskonia 18-16  10. (18)    

Čempionu līga

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Toms Leimanis  Tsmoki Minsk  14:18  4,7  1,5  1,8 
Klāvs Čavars  Tsmoki Minsk  17:12  6,3  0,3  3,8 
Mārtiņš Laksa Start Lublin 29:30  13,5  1,5  3,7 
Komanda Bilance Vieta
Tsmoki Minsk 2-4  4. (C; 4) 
Start Lublin  0-6  4.  (D; 4)

ULEB Eiropas kauss

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Artūrs Žagars Joventut 5:07  0,6  0,1 
Krišs Helmanis Joventut 1 0:40 0 0 0
Komanda Bilance Vieta 2.posms Vieta  P-O Kārta
Badalonas Joventut 8-2  1. (6; A)  4-2  2. (4; E)  0-2 1/4

Sieviešu Eirolīga

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Kristīne Vītols Fenerbahce 9:18  2,2  0,2  2,2 
Anete Šteinberga Galatasaray 31:54  13,4  1,6  9,3 
Elīna Babkina Nadezhda 6 23:18  8,2  3,7  1,8 
Komanda Bilance Vieta P-0  
Galatasaray 3-3  2. (4; D grupa)  1-1 (-7)  1/4 
Nadezhda 3-3 3. (4; A grupa)    
Fenerbahce 5-1 1. (4; B grupa)    
Arka Gdynia (G.Vētra) 0-6 4. (4; B grupa)    

FIBA kauss - vīrieši

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Mareks Mejeris BC Parma 36 23:42 10,3  2,2  5,8 
Komanda Bilance Vieta P-O Kārta
Permas Parma 2-0  1. (3; F)  2-2 4. vieta
BC Kyiv (A.Bagatskis) 1-2 2. (4; B) 0-1 1/8

FIBA kauss - sievietes

Spēlētājs Komanda Sp. Min Pkt. Psp. Atl.
Laura Meldere Reyer Venezia 7:00  0,7  1,7 
Kate Krēsliņa Castors Braine 3 31:06 11 2,3 1
Ance Aizsila Kangeroes 1 0:17 0 0 0
Kitija Lakaa Kayseri 1 29:24 5 5 8
Komanda Bilance Vieta P-O Kārta
Reyer Venezia 3-0  1. (4; E)  3-1 Fināls
Kayseri     0-1 1/8
Castors Braine 1-2 3. (4; H)    
Kangeroes 0-1 kvalifikācija    

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!