Logo

Aizvadīta desmitā spēļu nedēļa

Aizvadīta desmitā spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Uldis Feldmanis (Jūrmala) - 44

Efektivitāte: Uldis Feldmanis (Jūrmala) - 59

Atlecošās bumbas: Kristaps Balcers (wiseadvice.lv) - 20

Rezultatīvas piespēles: Vents Veinbergs (Cavendish) - 12

Pārtvertas bumbas: Ģ.Spēlmanis (Kursa +35), U.Feldmanis (Jūrmala), N.Bikovs (Uriekstes Dravnieki) - 7

Bloķētie metieni: Eduards Vīksna (Cavendish) - 4

3 punktu metieni: Jānis Saliņš (Elektrum) – 4/5

Soda metieni: Jānis Saliņš (Elektrum) – 8/8

Ballzy Elites grupa

Absolūta dominance soda laukumā pērnā gada fināla atkārtojuma mačā ļāva “Latvijas Gāzei” viesos sagraut BA “Turība”-2 (105:54). Studenti izmeta 41 tālmetienu, no kuriem precīzi bija tikai deviņus. “Gāzei” palikusi šogad vēl viena spēle un labas iespējas 2018.gadu sagaidīt otrajā pozīcijā. Pieciem spēlētājiem gūstot 12 vai vairāk punktus, “Cavendish” savā laukumā samērā pārliecinoši pieveica Ķekavas “ThermoKid” – 82:63. Pēc galaiznākuma līdzīgākā spēle notika Diagnostikas centrā, kur “Leifheit/LU” uzņēma “Kursa MRU/Mārupe”. Turnīra līderi gan visu spēli atradās vadībā, ļaujot viesiem pēdējās minūtēs rezultāta starpību samazināt līdz viencipara skaitlim – 76:67. Gada priekšpēdējā nedēļā uzmanības centrā būs cīņa par piekto vietu Juglā, kur BK “Upesciems” uzņems “Kursa MRU/Mārupe”.

1.līga

Šonedēļ arī 1.līgā pērnās sezonas fināla atkārtojums. Pēdējās 20 sekundēs realizējot trīs soda metienus pie neizšķirta rezutāta, “Krown” viesos pieveica “Kursa MRU/Mārupe” + 35 (69:66). “Krown” šis panākums ļāvis pirmo reizi izvirzīties līderpozīcijās, bet mārupieši joprojām atrodas ārpus play-off zonas. Uldis Feldmanis ar 44 gūtajiem punktiem un efektivitāti 59 sekmēja savas Jūrmalas komandas uzvaru viesos pret tā brīža līderi “exNexum” (98:74). Jūrmalnieki pēc šīs spēles dalītās līderpozīcijās ar “Krown”. “wiseadvice.lv” komandai uzvaras izcīnīšanai pietika ar 53 gūtajiem punktiem, ar ko citās spēlēs par uzvarētāju varētu tikai sapņot. Realizējot tikai vienu tālmetienu, “wiseadvice.lv” viesos pieveica DzSK “Lokomotīve” – 53:51. Kā pirmie gada noslēguma brīvdienās devušies “Elektrum”. Devušies uz pozitīvas nots viesos pieveicot “Karavīru” – 86:73. Noslēdzošajā pirmā apļa nedēļā uzzināsim, vai “Krown” un Jūrmalas komandas viesos spēs uzvarēt un nosargāt līderpozījas pirms Ziemassvētku brīvdienām.

2.līga

Visās trijās nedēļas spēlēs uzvarēja viesi un nu ir saasinājusies cīņa par 4.vietu. “C4” viesos pieveica tā brīža ceturtās vietas īpašniekus “Bio Ritmi Sports/Jelgava” (54:51). Ar iepriekšminētajām divām komandām konkurēt uz top4 vēl turpina “Uriekstes Dravnieki”, kuri šajā nedēļā viesos pieveica BS “Rīga/Pārdaugava” – 74:63. Tikmēr ieskrieties sāk “Rīgas Domes” komanda, kura šajā nedēļā meta izaicinājuma cimdu līdz šim nepārspētajiem “Tehnoland.lv”. Turnīra līderi gan izcīnīja panākumu, taču viegli tas nenāca – 67:66.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!