Logo

DAL: Aizvadīta divdesmit otrā spēļu nedēļa

DAL: Aizvadīta divdesmit otrā spēļu nedēļa

22. spēļu nedēļa

Aizvadītas 9 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Punkti: G.Dīķis (Latvijas Gāze), H.Šliters – 31

Efektivitāte: Atis Slišāns (BK Stopiņi) - 43

Atlecošās bumbas: T.Austrums (VCG ekspertu grupa), H.Šliters (Tehnoland) - 17

Rezultatīvas piespēles: Nauris Bikovs (Uriekstes Dravnieki) - 10

Pārtvertas bumbas: Atis Slišāns (BK Stopiņi) - 10

Bloķētie metieni: Kārlis Goldmanis (BK Cerība) - 4

Izprovacētās piezīmes: Eduards Vīksna (Cavendish) - 12

3 punktu metieni: Toms Fricbergs (Leifheit/LU) – 4/5

Soda metieni: Visvaldis Pāvuls (BS Rīga/Pārdaugava) – 7/7

Ballzy Elites grupa

“Latvijas Gāze” ar uzvaru viesos pret BA “Turība”-2 (91:70) jau iekrājusi triju uzvaru pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem praktiski nodrošinot arī mājas spēļu priekšrocības pusfinālā. “Turība” pēdējā laikā spēlē neveiksmīgi, bet joprojām turpina cerēt uz ceturto pozīciju. Nākamās trīs spēles viņiem būs ārkārtīgi svarīgas, kad arī iezīmēsies komandas izredzes pacīnīties par medaļām. Tikmēr nedēļa iesākās ar pārsteigumu. Turnīra pastarīši BK “Upesciems” pārtrauca 12 zaudējumu sēriju un viesos ar 82:80 pieveica uz play-off pretendējošo BK “Ķekava/ThermoKid”. Šīs spēles zaudētāji pēdējās sekundēs izmēģināja laimi ar divpunktu, trīs punktu un soda metieniem, taču bumba lidoja grozam secen. Divu uzvaru deficīts no ceturtās pozīcijas ķekavniekiem gan saglabājās arī pēc šīs nedēļas. Līdzvērtīga spēkošanās izvērtās Ķeizarmežā, kur “Cavendish” iesāka veiksmīgāk spēli pret “Leifheit/LU”, bet, zaudējot nākamās trīs ceturtdaļas, atzina turnīra līderu pārākumu – 77:83. Nākamajā spēļu kārtā turnīra līderu spēkošanās Latvijas Gāzē un cīņa par play-off Turībā, kur viesosies Ķekavas komanda.

1.līga

Turnīra līderi Jūrmala, neatstāja nekādas cerības tikai piecatā uz spēli atbraukušajiem “VCG ekspertu grupai” (103:65). Jūrmalnieki teorētiski jau nākošās nedēļas spēlē var nodrošināt pirmo vietu regulārajā turnīrā, bet tad nepieciešama arī “Krown” komandas neveiksme. Otrajā nedēļas spēlē “exNexum” viesos ar 77:64 pieveica “wiseadvice.lv”, nodrošinot mājas spēļu priekšrocības ceturtdaļfināla stadijā. Iespējams, ka tieši šajā turnīra fāzē abas šīs komandas tiksies savā starpā. Vēl atlikušas divas spēļu nedēļas un vēl neviena komanda nevar būt droša par vietu regulārā turnīra izskaņā. Pagaidām svarīgākās varētu būt cīņas par iekļūšanu astotniekā, kur tiešie konkurenti “Elektrum” uzņems “Karavīru”.

2.līga

Pirmā posma atliktajā spēlē BK “Stopiņi” viesos kontrolēja notikumus uz pieveica “Rīgas Domi” (64:53), bet tās līderis Atis Slišāns sasniedz “triple-double” rādītāju, atkārtojot sezonas rekordu pārtvertejās bumbās – 10. Nedaudz ātrāk kā bija paredzēt top4 pirmo cīņu aizvadīja “Tehnoland.lv” un “Uriekstes Dravnieki”. Turnīra līderi šoreiz revanšējās par iepriekšējā savstarpējā spēlē piedzīvoto zaudējumu – 74:64. “Dravnieki” atlikušajās divās spēlēs izcīnot uzvaras var finišēt otrie. Neskatoties uz palikšanu pašā spēles galotnē četratā, BS “Rīga/Pārdaugava” nosargāja uzvaru spēlē ar galvenajiem konkurentiem par piekto vietu “Bio Ritmi Sports/Jelgava” – 60:56. Uzvara kādā no trim atlikušajām spēlēm “Pārdaugavai” garantēs piekto vietu. Pēc zaudējuma viesos (51:54) pret BK “Cerība” praktiski iespējas iekļūt play-off turnīrā ir zaudējuši “C4”. Nākamajā spēlē uzvarot “Bio Ritmi Sports/Jelgava” ir iespēja cerības nedaudz palielināt, bet arī tad pašiem būs jāuzvar atlikušās spēles.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!