Logo

DAL: Aizvadīta vienpadsmitā spēļu nedēļa

DAL: Aizvadīta vienpadsmitā spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Normunds Feierbergs (Krown) - 40

Efektivitāte: Normunds Feierbergs (Krown) - 57

Atlecošās bumbas: Normunds Feierbergs (Krown) - 25

Rezultatīvas piespēles: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 14

Pārtvertas bumbas: E.Ezis (Stopiņi), N.Bikovs (Uriekste), E.Rumpis (Bio Ritmi) - 5

Bloķētie metieni: Eduards Vīksna (Cavendish) - 5

3 punktu metieni: Toms Vilks (wiseadvice.lv)- 5/7

Soda metieni: Normunds Feierbergs (Krown) – 12/12

Ballzy Elites grupa

Pirmo zaudējumu desmitajā spēlē turnīra līderiem “Leifheit/Latvijas Universitāte” sagādāja “Cavendish”, savā laukumā esot pārāki ar 70:64. Lai arī viesiem bija pārsvars gandrīz visos statistikas rādītājos, tomēr katastrofāli zemā metienu precizitāte pievīla. Ar šo panākumu “Cavendish” nostabilizējušies play-off zonā un to vēl vairāk var izdarīt pēc atlikušās šīs gada spēles ar BK “Upesciems”. Otrā nedēļā notikušajā spēlē “ThermoKid/Ķekava” savā laukumā ar minimālu rezultāta pārsvaru pieveica BA “Turība”-2 (73:72). Mājniekiem gan pēdējās minūtēs bija astoņu punktu pārsvars, kurš teju tika izsēts. Viesiem pēdējās sekundēs bija iespēja gan uzvarēt, gan panākt papildlaiku, bet to viņi neizmantoja. Pēc šīs uzvaras Ķekavas komanda no play-off četrinieka atpaliek vairs tikai par vienu uzvaras tiesu. Gada noslēdzošajā spēļu kārtā uzmanības centrā būs “Kursa MRU/Mārupe” un “Latvijas Gāzes” tikšanās Tīrainē.

1.līga

Par viena aktiera teātri kļuva “Krown” viesošanās Ādažos pie “Emerald/Zalaris”. Novembra mēneša 1.līgas labākais spēlētājs Normunds Feierbergs sasniedza fantastisku statistiku, gūsto 40 punktus, izcīnot 25 atlēkušās bumbas, sasniedzot efektivitāti 57 un realizējot 12 no 12 soda metieniem. Turnīra līderi “Krown” viesos izcīnīja graujošu panākumu ar 103:69. Vicelīderi Jūrmala šajā kārtā viesos samērā pārliecinoši tika galā ar “VCG ekspertu grupu” (91:77), kurai palicis vēl pēdējais mačs šajā gadā. Trešajā pozīcijā esošie “wiseadvice.lv” mājās pārliecinoši visu spēli kontrolēja notikumus pret turnīra pēdējā vietā esošo “Karavīru”, izcīnot uzvaru 91:58. “Karavīri” gan šajā spēlē atzīmējās ar 10 bloķētiem metieniem. No turnīra tabulas viedokļa ārkārtīgi svarīgu panākumu izcīnīja “Kursa MRU/Mārupe”+35, savā laukumā ar 70:62 pārspējot DzSK “Lokomotīve”. Mārupieši atkal atgriezušies astotniekā, no tā izspiežot savus šīs nedēļas pretiniekus. Šogad vēl palikusi viena spēle – Pļavnieku “derbijs” “exNexum” pret “VCG ekspertu grupa”.

2.līga

No uzvaras uz uzvaru turpina soļot turnīra līderi “Tehnoland.lv”. Šoreiz viesos jau spēles sākumā tika iekrāts un vēlāk nosargāts pārsvars par vēl neuzvarējušo BK “Cerība” (70:53). Otrā vietā esošie Babītes “čiekuri” šo nedēļu izlaida, bet aiz līderiem nu jau sākusies pamatīga cīņa par vietu top4. “Uriekstes Dravnieki” atgūst pozīcijas pēc neveiksmīgā sezonas starta un turpina tuvoties vadošajām komandām. Viesos Ulbrokā “dravnieki” izmantoja “Stopiņu” rezultatīvākā vīra Ata Slišāna prombūtni, tiekot pie pārliecinošas uzvaras 92:74. Uriekstes komandas grafikam mēģina turēt līdzi “C4”. Viņiem viesos pārliecinoša uzvara pret “Rīgas Domu” (76:40). Pretējā virzienā slīd “Bio Ritmi Sports/Jelgava”, kuri spēja sapulcināt minimālo spēlētāju skaitu uz mājas spēli pret BS “Rīga/Pārdaugava”, ar ko bija par maz cīņai par uzvaru. Šajā gadā vēl palikušas četras spēles, no kurām svarīgākās solās būt abas ar SK “Babīte/Čiekurs” piedalīšanos.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!