Logo

Dubultamatieru līga: 12.spēļu nedēļa

Dubultamatieru līga: 12.spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Renārs Uzraugs (Ballzy/Mārupe) - 28

Efektivitāte: Aigars Strēlis (BA Turība-2) - 34

Atlecošās bumbas: Reinis Egle (Upesciems), Jānis Pinnis (Stopiņi) - 19

Rezultatīvas piespēles: Ivars Ikstens (Leifheit/LU), Roberts Ikaunieks (Turība-2) - 7

Pārtvertas bumbas: Dāvis Klegeris (Leifheit/LU) - 5

 

Bloķēti metieni: Klāvs Bogdanovičs (Leifheit/LU) - 3

3 punktu metieni: Jānis Blažēvics (Pārdaugava) – 6/7

Soda metieni: Aigars Strēlis (BA Turība-2) – 5/5

TOP 3 notikumi

Ballzy Elites grupa

1. “Latvijas Gāze” ceturtajā ceturtdaļā tomēr spēja izbraukumā salauzt BA “Turība”-2 pretestību, izcīnot uzvaru ar septiņu punktu pārsvaru. Ar astoņām uzvarām “Latvijas Gāze” kopvērtējumā atrodas dalītā trešajā vietā un var gatavoties nākamo divu nedēļu mājas spēlēm ar pagājušā gada medaļas ieguvušām komandām.

2. Neskatoties uz labi aizvadīto otro puslaiku, “Ballzy/Mārupe” tā arī nespēja sadeldēt pirmajā puslaikā “iekrātos” mīnusus pret BK “Upesciems” izbraukuma spēlē. “Upesciems” ar nelielu pārsvaru uzvarēja arī abu komandu otrajā šīs sezonas spēlē. “Upesciems” līdz vienas uzvaras attālumam pietuvojušies play-off zonai.

3. “Kursa MRU/Mārupe” otrajā puslaikā noveda spēli pret BK “Ķekava/ThermoKid” līdz drošai uzvarai. Mārupes komandu nākamajās divās nedēļās gaida cīņas izbraukumā.

1.līga

1. Noslēdzošajā pirmā apļa spēlē vadības maiņa notika 16 reizes, līdz galotnē Jūrmalas komanda izcīnīja laimīgu uzvaru pret “wiseadvice.lv”. Abas komandas spēli sagaidīja ar identisku bilanci, bet pēc šīs spēles jūrmalnieki pacēlās uz ceturto pozīciju, bet “wiseadvice.lv” vēl ar trim komandām atrodas dalītā piektā līdz septītā pozīcijā.

2. No 2001. gada līdz 2008. gadam ar nosaukumu SK “Spriegums”, bet pēc tam kļūstot par “Latvenergo”, bet no 2017.gada šo komandu pazīsim ar nosaukumu “Elektrum”.

3. Kad 1.līgas regulārais turnīrs sasniedzis savu ekvatoru, komandas turnīra tabulā sarindojušās ļoti blīvi. Otrais aplis sola daudz spraigu cīņu un spēkošanos par pozīcijām top 4, kuras ļaus aprīlī un maijā noskaidrot spēcīgāko šīs līgas komandu.

2.līga

1. “Emerald/Zalaris” ar uzvaru pārceltajā spēlē pret BK “Stopiņiem” palikuši par vienīgo komandu 2.līgā, kurai ir simtprocentu uzvaru bilance. Vēl gan jāaizvada divas pirmā apļa spēles, no kurām nākamā būs pret vienu no galvenajiem konkurentiem “Pārdaugavu”.

2. Vēl 2016.gada izskaņā divu nezaudējušu vienību spēlē BK “Stopiņi” no izbraukuma mača atveda uzvaru pret “Pārdaugavu”. Abas komandas stabili atrodas top3 pozīcijās.

3. Ar vienu uzvarētu ceturtdaļu un labu tālmetienu precizitāti bija pietiekoši uzvaras izcīnīšanai “Pārdaugavas” komandai savā laukumā pret “LVM DOKS”. “Meži” pirmo apli noslēguši dalītā ceturtajā – piektajā pozīcijā.

Decembra mēneša individuālo balvu ieguvēji

Elites grupas Ballzy decembra mēneša spēlētājs: Rolands Brenčs (BK Cavendish)

1.līgas Krown decembra mēneša spēlētājs: Ģirts Spēlmanis (Kursa MRU/Mārupe +35)

2.līgas novembra mēneša spēlētājs: Jānis Pinnis (BK Stopiņi)

LEIFHEIT uzvaras grozs: Aigars Strēlis (BA Turība-2)

Ballzy Elites grupas motivācija: Māris Jurjāns (Latvijas Gāze)

Ballzy 1.līgas motivācija: Arturs Sproģis (BK Marels Būve)

Ballzy 2.līgas motivācija: Krišs Jānis Kairis (Pārdaugava)

Decembra 2.līgas mēneša spēlētājs - Jānis Pinnis (BK Stopiņi)

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy,”LEIFHEIT”, “Krown”, “OlyBet”.

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!