Logo

Dubultamatieru līga: 14.spēļu nedēļa

Dubultamatieru līga: 14.spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 36

Efektivitāte: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 35

Atlecošās bumbas: Jānis Pinnis (BK Stopiņi) - 17

Rezultatīvas piespēles: N.Liepiņš (Turība), A.Melnieks (Salaspils), T.Vilks (wiseadvice.lv) – 9

Pārtvertas bumbas: M.Caune (Karavīrs), A.Slišāns (Stopiņi) – 6

 

Bloķēti metieni: Pauls Bergs (Leifheit/LU) - 4

3 punktu metieni: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 6/7

Soda metieni: Ilmārs Bergmanis (Krown/LG) – 8/8

TOP 3 notikumi

Ballzy Elites grupa

1. Pirmās divas pozīcijas ieņemošo komandu spēlē abas vienības iztika bez vairākiem līderiem, kas krietni vairāk ietekmēja viesus no BK “Sonora”. Ķeizermeža zālē pret “Cavendish” turnīra līderi sasniedza šīs sezonas līgas antirekordu gūstot vien 34 punktus un piedzīvojot pamatīgu zaudējumu. Neskatoties uz to “Sonora” saglabā līderpozīcijas, jo izcīnījusi par vienu uzvaru vairāk.

2. Cīņā par trešo vietu turnīra tabulā, “Latvijas Gāze” otro reizi šosezon pieveica “Kursa MRU/Mārupe”. Lai arī abas komandas galaiznākumā šķīra tikai pieci punkti, “Latvijas Gāzes” uzvara šaubas neradīja, jo komanda diezgan stabili kontrolēja notikumus jau kopš otrā puslaika sākuma. Jau nākamajā spēļu nedēļā “Latvijas Gāzi” sagaida viesošanās Juglā pie turnīra līderiem “Sonora”. No šīs spēles lielā mērā būs atkarīgs vai “gāzenieki” spēs pacīnīties par pirmajām divām pozīcijām regulārajā turnīrā.

3. Izsējot 12 punktu pārsvaru un visā spēlē nerealizējot nevienu tālmetienu BK “Upesciems” viesos cieta ļoti sāpīgu zaudējumu ar viena punkta pārsvaru pār “Leifheit/LU”. Nedēļas turpinājumā “Leifheit/LU” piedzīvoja zaudējumu “Turībai”-2, kas nozīmē, ka pēc šīs nedēļas “Upesciema” atpalicība no play-off zonas sasniedz divu uzvaru tiesu. Nākamajā nedēļā viņiem pretiniekos stāsies vicelīderi no “Cavendish”.

1.līga

1. Divu play-off zonā esošu komandu spēlē “Karavīrs” viesos ar 30 punktu pārsvaru apspēlēja DzSK “Lokomotīve”, sagādājot “dzelzceļniekiem” trešo zaudējumu pēc kārtas. Kopā ar “Krown/LG” karavīri jau atrāvušies par divu uzvaru tiesu no tuvākajiem konkurentiem. “Lokomotīve”, neskatoties uz pēdējā laika kritumu, joprojām saglabā trešo pozīciju.

2. Dominance otrajā ceturtdaļā Jūrmalas komandai ļāva izcīnīt ļoti svarīgu uzvaru pār vienu no sīvākajiem konkurentiem “Kursa MRU/Mārupe” +35. Jūrmalniekiem pēc šīs spēles ir par vienu uzvaru priekšā mārupiešiem. Tiesa, trešo no astotās vietas šķir tikai divu uzvaru tiesa.

3. Pēdējās divas minūtes uzvarot ar 7:3 BK “Salaspils” savā laukumā ar četru punktu pārsvaru izcīnīja laimīgu uzvaru pār “Elektrum”. Tikai vienas rezultatīvas piespēles uzvarētāju sastāvā pietrūka Artūram Melniekam līdz triple-double. BK “Salaspils” nākamajā kārtā viesos gaida ļoti smaga un svarīga spēle ar vicelīderi “Karavīrs”. Bet “Elektrum” pēc šī zaudējuma no top4 atpaliek jau par trim uzvarām.

2.līga

1. Pēc līdzīgām pirmajām trim ceturtdaļā, ceturtajā LVM DOKS nosvēra svara kausus savā labā cīņā pret otrajā vietā esošo BK “Stopiņi”. “Meži” svinēja uzvaru ar deviņu punktu pārsvaru, nostabilizējoties ceturtajā pozīcijā. Labāko trio gan vēl krietni priekšā.

2. No uzvaras uz uzvaru turpina soļot Ādažu “Emerald/Zalaris”. Šoreiz savā laukumā pārliecinoši tika kontrolēta gaita pirmā apļa atceltajā spēlē pret “C4”. Nākamajā spēļu nedēļā ādažniekus gaida viesošanās pret šo nedēļu izlaidušo “Cosmoss” vienību.

3. Revanšs par sāpīgo zaudējumu pirmajā aplī izdevās “Optibet Traktors” vienībai. Viesos ar desmit punktu pārsvaru tika pieveikta “Tehnoland.lv” komanda. “Traktoram” šī bija trešā uzvara šosezon, kas, pieskaitot vienu tehnisko zaudējumu, neļauj atrasties augstāk par astoto pozīciju – pēdējo, kas ļauj piedalīties play-off izcīņā. “Tenoland.lv” atrodas vienu pozīciju augstāk.

Ballzy Elites grupas decembra mēneša spēlētājs - Rolands Brenčs (Cavendish)

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy,”LEIFHEIT”, “Krown”, “OlyBet”.

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!