Logo

DAL aizvadīta ceturtā spēļu nedēļa

DAL aizvadīta ceturtā spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Tomass Sparāns (Uriekstes Dravnieki) - 32

Efektivitāte: Jurģis Eglītis (Kursa MRU/Mārupe) - 40

Atlecošās bumbas: Sandis Ceplītis (exNexum) - 24

Rezultatīvas piespēles: G.Artmanis (VCG), J.Šults (GASO), R.Kalniņš (Leifheit/LU), M.Bogdanovs (Leifheit/LU) - 8

Pārtvertas bumbas: Einārs Ervarts (Rīgas Dome) - 9

Izprovocētās piezīmes: Artūrs Vītols (BK Mangaļi) - 9

3 punktu metieni: G.Dīķis (GASO), Ģ.Arnītis (Emerlad/Zalaris) – 5/8

Soda metieni: S.Ceplītis (exNexum), S.Zutis (Turība-2) – 7/8

TOP 3 spēles

Jūrmala – Krown 111:98

Nedēļas spēlē divu Jūrmalas komandu tikšanās mājnieki “Jūrmalas” komanda jau pirmajā puslaikā pretinieku grozā sabēra 68 punktus, visā spēlē gūst 111 “acis”, realizējot arī 16 trejačus. Arī “Krown” uzbrukums bija līmenī, jo pietrūka tikai divu punktu līdz simtam. Domājams, ka gandrīz jebkurā citā spēlē ar šādu rezultativitāti uzbrukumā pietiktu uzvarai. Jūrmalai pagarināt savu uzvaru sēriju, kura patlaban sasniegusi trīs panākumu atzīmi, būs iespēja izbraukumā pret “Uriekstes Dravniekiem”. “Korwn” triju izbraukuma spēļu sērija bija neveiksmīga, jo visās piedzīvoti zaudējumi.

VCG ekspertu grupa – Uriekstes Dravnieki 90:82

Mājnieku komanda viesus sagaidīja ar augstu tālmetienu dušu, sasniedzot sezonas realizēto tālmetienu rekordu – 20. Turklāt tas viss sasniegts 43 mēģinājumos un spēlējot bez sava punktu gūšanas līdera Andra Kuksika. Pēc četrām spēļu kārtām “eksperti” atrodas negaidīti augstajā ceturtajā pozīcijā. Novembrī gan priekšā smagāks spēļu kalendārs. Tikmēr “Uriekstes Dravnieki” atkāpušies uz priekšpēdējo devīto pozīciju.

BA Turība-2 – Emerald/Zalaris 87:84

Turība pārliecinoši dominēja pirmajā puslaikā, esot vadībā ar 20 punktu pārsvaru, bet pēc pārtraukuma jau ādažnieki bija labāki, sadeldējot pārsvaru. Beigās mājniekiem laika pietika uzvaras nosargāšanai, bet viesiem pietrūka pārsvara sadeldēšanai. Interesanti, ka jau pēc nedēļas abas komandas atkal satiksies piektdien Turībā, tikai pret citiem pretiniekiem. BA “Turība”-2 uzņems “Leifheit/Latvijas Universitāte”, bet Ādažu komanda tiksies ar šonedēļa pie pirmās uzvaras tikušos “Bio Ritmi Sports”.

5. nedēļas uzmanības centrā

B grupas spēle trešdien Latvijas Gāzes zālē, kur pie līderiem “GASO” viesosies BK “Karavīrs”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!