Logo

Dubultamatieru līga: 17.spēļu nedēļa

Dubultamatieru līga: 17.spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Jānis Blaubergs (Ķekava/ThermoKid) – 27

1.līga: Kārlis Ozoliņš (Lapenieki) – 33

2.līga: Jānis Zvaigzne (BK Zaķumuiža) – 33

Elites grupa

Negaidīti. Par pārsteigumu parūpējās “Ķekava/ThermoKid”, kas viesos realizēja 13 tālmetienus, uzvarot “Latvijas Gāzi”. Šis panākums Ķekavai ļauj nostabilizēties play-off zonā.

 

Tuvojas trijniekam. Par neseno zaudējumu otrajā aplī revanšs pret “Kursa MRU/Mārupe” izdevies ceturtajā vietā esošajai “Sonoras” vienībai. Šis panākums ļāvis līgas jaunpienācējiem pietuvoties trešajai pozīcijai. Nākamajā nedēļā mājās jāuzņem nesen sagrautā Turības vienība.

Atkal pārāki. Otro uzvaru divu nedēļu laikā ar identisku pārsvaru pār BK “Salaspils” izcīnījuši “Leifheit/LU”. Gūtie punkti gan šoreiz bija mazāk, bet cīņas gaita līdzīga.

Par 14 vairāk. BA “Turība”-2 pēc smagā zaudējuma “Sonorai” izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru pār no play-off zonas attālinošo “Pļavnieku” komandu. Šinī spēlē uzvarētāji realizēja 15 tālmetienus, kamēr viesi atbildēja tikai ar vienu precīzu trejaci.

1.līga

Soli pa solim. Pamazām palielinot pārsvaru BK “Upesciems” atveda uzvaru no Tīraines pret “Kursa MRU/Mārupe +35”. Lai arī “Upesciems” ar zemu precizitāti izpildīja soda metienus, tomēr uzvarēja katru no ceturtdaļām. Pēc šīs nedēļas viņi kopā ar vēl divām komandām dala pirmo līdz trešo vietu.

Otrais puslaiks. Ļoti labi aizvadītais otrais puslaiks palīdzēja “wiseadvice.lv” izbraukumā pieveikt “manaslecas.lv”. “wiseadvice.lv” uzvarējuši jau četras spēles pēc kārtas, pakāpjoties uz piekto pozīciju kopvērtējumā. Nākošnedēļ ārkārtīgi svarīga mājas spēles ar tabulā vienu vietu augstāk esošo “Lokomotīvi”.

Turpina dominēt. “Rīgas brīvostas pārvalde” piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja pieveicot tā brīža līderi “exNexum”. Pēdējie ļoti neveiksmīgi spēlējuši viesos, kur piedzīvojuši visus savus zaudējums. Labā ziņa, ka viņiem palikušas vairāk mājas spēļu kā izbraukumu.

Glābj aizsardzība. Neprecizitāti no tālmetienu līnijas kompensēja ar labu aizsardzību – tā “Latvenergo” savā laukumā pieveica “VCG ekspertu grupu”. “Latvenergo” joprojām ir tuvu play-off zonai, taču tur pretendentu ir ļoti daudz.

Puslaiku četratā. Nespēja nokomplektēt sastāvu maksāja dārgi “Lapenieku” komandai. Pret tabulas kaimiņiem “Lokomotīvi” tika piedzīvots šiem apstākļiem atbilstošs zaudējums. “Lokomotīve” pēc šīs uzvaras pacēlušies uz ceturto pozīciju.

Jūrmalas derbijs. Abu Jūrmalā bāzēto komandu spēlē, “Krown” izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru pār Jūrmalu. Uzvarētāji trīs punktu metienus meta ar labāku precizitāti kā divpunktniekus. Pēc šīs spēles “Krown” kopvērtējumā ieņem devīto, bet Jūrmala septīto pozīciju.

2.līga

Trešais simts. Trešo reizi šosezon simts gūto punktu robežu sasnieguši “Ķekava/ThermoKid 2”, viesos uzvarot LVM. Ķekavnieki šobrīd ir trešie, bet ar parocīgu kalendāru atlikušajām spēlēm.

Viens trejacis. “Pronets.lv” jau pieradinājuši, ka spēj uzvarēt īpaši daudz neizmantojot metienus no tālās distances. Izņēmums nebija arī cīņa pret “Pārdaugavu”, kur tika realizēts tikai viens tālmetiens. “Pronets” gan joprojām ir divu uzvaru attālumā no play-off zonas.

Pārsteidz līderus. Pārsteigumus turpina sagādāt pirmo apli ļoti neveiksmīgi aizvadījusī “exNexum-20gs”. Otrajā aplī komanda no piecām spēlēm uzvarējusi četras un izņēmums nebija arī turnīra līderi “RXG/Ķekava”, kuri gan nebija spēcīgākajā virknējumā, bet tas “neksumiešu” panākuma nozīmi nemazina. Lielais mājas spēļu skaits turpmākajā mēnesī ļauj cerīgi raudzīties uz šīs labās bilances uzlabošanu.

Mājas sērija. Četru mājas spēļu sēriju ar pārliecinošu un vieglu uzvaru pār pastarīti Babīti sākuši BK “Zaķumuiža”. Galvenais uzdevums ir saglabāt ceturto vietu no tuvākajiem sekotājiem un pašiem uzvarēt kādu no līderu top3.

Nevienlīdzīgā ceturtdaļa. Abu Juglas komandu spēlē, uzvarētāja liktenis izšķīrās trešajā ceturtdaļā, kurā krietni pieredzējušākie “C4” lauza sev neveiksmīgo cīņas gaitu pret “Rīga/Jugla”, izcīnot uzvaru.

Divas pēc kāras. Kopš paša sezonas sākuma, kad sezonu izdevās iesākt ar divām uzvarām, pie līdzīga panākuma nebija izdevies tik “Ultras” spēlētājiem. Pagājušajā nedēļā uzvarētā Babīte un šīs nedēļas panākums pret “Ūpis”, “ultrām” ļāvis ierakstīt tabulā panākumus divas nedēļas pēc kārtas.

Tik tuvu. Tik tuvu, tik tuvu savam pirmajam panākumam bija “Babīte/Čiekurs”, tomēr spraigā galotnē pret basketbolā krietni pieredzējušākajiem “Stopiņiem”, nācās atzīt pretinieku pārākumu.

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!