Logo

DAL: Aizvadīta astoņpadsmitā spēļu nedēļa

DAL: Aizvadīta astoņpadsmitā spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Atis Ozols (Jūrmala) - 33

Efektivitāte: R.Strupovičs (Latvijas Gāze), A.Mežraups (Karavīrs) - 33

Atlecošās bumbas: S.Ceplītis (exNexum), A.Mežraups (Karavīrs) - 20

Rezultatīvas piespēles: Nauris Bikovs (Uriekstes Dravnieks) - 10

Pārtvertas bumbas: Uģis Griņevičs (Tehnoland.lv) - 8

Bloķētie metieni: Edgars Krūze (Emerlad/Zalaris) - 3

3 punktu metieni: Atis Ozols (Jūrmala) – 7/11

Soda metieni: Armands Ošiņš (Cavendish) – 8/9

Ballzy Elites grupa

Līderu cīņā Diagnostikas centrā uzvarētāja liktenis tika izšķirts pēdējās sekundēs. “Leifheit/LU” ar pēdējo sekunžu metienu panāca sev labvēlīgu iznākumu mačā pret “Cavendish” – 79:76. Viesi gan izmeta par 15 soda metieniem vairāk, bet pieļāva vairāk kļūdas un mazāk trāpīja no tālmetiena līnijas. Šī neveiksme “Cavendish” komandu atkal atmeta uz trešo pozīciju. Vērienīga atspēlēšanās ceturtajā ceturtdaļā izdevās “Latvijas Gāzes” komandai, kura savā laukumā noslēdzošajā spēles periodā atradās 14 punktu iedzinējos, tomēr spēja lauzt cīņas gaitu un izcīnīt panākumu pret BA “Turība”-2 - 82:79. “Gāzenieki” ar šo panākumu tikuši vicelīdera pozīcijā, bet “turībnieki” atkal atkrituši ārpus play-off zonas. Nedēļas trešajā spēlē “Kursa MRU/Mārupe” bija pietiekoši ar sešu vīru spēkiem, lai viesos izcīnītu panākumu pret Ķekavas “ThermoKid” – 62:55. 19.nedēļas uzmanības centrā būs cīņas par otro vietu tabulā, kad “Latvijas Gāze” Ķeizarmežā viesosies pie “Cavendish”.

1.līga

Abas pirmās divas pozīcijas dalošās komandas izcīnīja uzvaras. “Krown” viesos pieveica DzSK “Lokomotīve”(85:73), bet “Jūrmala” saskārās ar ļoti sīvu “Karavīra”pretestību, beigās tomēr izcīnot laimīgu un svarīgu uzvaru (93:89). “Karavīri”, kā ierasts, dominēja cīņā zem groziem, bet jūrmalnieki lika lietā savu trumpi tālmetienus (16 no 39). Ceturtajā vietā esošie “exNexum” cīņas sākumā iekrāja un pēc tam nosargāja nelielu pārsvaru mājas spēlē pret “Elektrum” (68:57). Uzvarētāji pieļāva par 11 kļūdām vairāk, ko ar uzviju kompensēja cīņā atlēkušajām bumbām (56:30). Komandas darbs izrādījās pārāks par individuāliem centieniem cīņā par astoto vietu starp “Emerald/Zalaris” un “VCG ekspertu grupas” komandām. Ādažnieki atdeva 26 rezultatīvas piespēles uz ko “eksperti” atbildēja tikai ar astoņām. “Emerald/Zalaris” izcīnīja uzvaru ar 87:78, kas dod arī pārsvaru divu spēļu summā, kas būs svarīgi, ja gadījumā abas komandas finišēs ar vienādu uzvaru skaitu. Nākamās nedēļas uzmanības centrā būs divu pirmā četrinieka komandu savstarpējā spēkošanās – “Jūrmala” uzņems “exNexum”.

2.līga

Neapšaubāmie līderi “Tehnoland.lv” bez sevišķām problēmām izrēķinājās ar pastarīti “Rīgas Domes” komandu (87:47), kuru pirmā apļa spēlē pieveica tikai ar viena punkta pārsvaru. Rokāde notikusi starp otrā un trešā pozīcijā esošajām komandām, kuras tikās savā starpā. BK “Stopiņi” viesos ar gandrīz identisku rezultātu kā pirmajā aplī pieveica SK “Babīte/Čiekurs” (63:60), paceļoties uz otro vietu tabulā. Ar pārliecinošu uzvaru viesos pret BK “Cerība” platu soli pretī top4 spēruši “Uriekstes Dravnieki” (80:58). Lai nodrošinātu vietu četriniekā “dravniekiem” noslēdzošajā pirmā posma spēlē ir jāuzvar “Rīgas Dome” un jācer uz “Bio Ritmi Sports/Jelgava” neveiksmi kādā no atlikušajām spēlēm. Jelgavnieki šajā nedēļā ar 66:45 viesos pieveica “C4” turpinot neklātienes cīņu par vietu top4. “C4” pēc neveiksmīgā 2018. gada sākumā jau noslīdējuši ārpus “play-off” zonas. Nākamās nedēļas uzmanības centrā līderu cīņa Ulbrokā, kur BK “Stopiņi” uzņems “Tehnoland.lv”.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!