Logo

DAL: Aizvadīta divdesmit pirmā spēļu nedēļa

DAL: Aizvadīta divdesmit pirmā spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Uldis Feldmanis (Jūrmala) - 40

Efektivitāte: Ģirts Spēlmanis (Kursa MRU/Mārupe +35) - 45

Atlecošās bumbas: Ģirts Priede (SK Babīte/Čiekurs) - 18

Rezultatīvas piespēles: Māris Masaļskis (Bio Ritmi Sports/Jelgava) - 11

Pārtvertas bumbas: G.Siliņš (Jūrmala), J.Brūveris (C4) - 6

Bloķētie metieni: Krists Lūkins (BS Rīga/Pārdaugava) - 4

Izprovocētās piezīmes: Uldis Feldmanis (Jūrmala) - 10

3 punktu metieni Vairis Pusaudzis (Kursa MRU/Mārupe +35) – 7/10

Soda metieni: Uldis Feldmanis (Jūrmala) – 10/12

Ballzy Elites grupa

Otrajā pozīcijā turpina nostiprināties “Latvijas Gāze”, kurai šajā nedēļā ļoti smaga, bet galotnē laimīga uzvara pret BK “Ķekava/ThermoKid” – 73:71.Ķekava neizmantoja lielisku iespēju pietuvoties ceturtajai vietai. Nākošā kārtā viņiem jāuzņem turnīra pastarītis BK “Upesciems”. Cīņā par trešo vietu “Cavendish” diezgan droši kontrolēja notikumus izbraukuma spēlē pret “Kursa MRU/Mārupe”, izcīnot arī uzvaru – 79:69. Neskatoties uz panākumu, “Cavendish” četru maču summā tomēr zaudēja sēriju, kas var būt svarīgi, ja abas komandas finišēs ar vienādu uzvaru skaitu. Ar pārliecinošu uzvaru pret turnīra pastarīti BK “Upesciems”, četru zaudējumu sēriju pārtrauca BA “Turība”-2 – 72:50. Studentiem nākošājā kārtā ļoti svarīga mājas spēle ar “Latvijas Gāzi”. Savukārt “Upesciemam” jāmēģina atlikušajās sezonas spēlēs pabojāt bilanci kādai no play-off pretendentēm.

1.līga

Nespēlējot tuvākajiem konkurentiem, turnīra līderi “Jūrmala” viesos pārliecinoši tika galā ar “Emerald/Zalaris” – 93:69. Uzvarētāji realizēja ne tikai par septiņiem tālmetieniem vairāk, bet arī 29 reizes biežāk stājās uz soda metiena līnijas. Ādažniekus negaida viegls spēļu grafiks, taču lai tiktu play-off vienu uzvaru vajadzētu izcīnīt. Ar divām pārliecnošām izbraukuma uzvarām trīs dienu laikā uz trešo pozīciju pakāpušies “Kursa MRU/Mārupe” +35. Vispirms mārupieši apspēlēja “VCG ekspertu grupu” (100:74), kam sekoja panākums pār “Elektrum”. “VCG eksperti” noslīdējuši uz pēdējo pozīciju ar niecīgām cerībā uzspēlēt play-off basketbolu. Pēdējā laikā nesekemīgi spēlē arī “Elektrum”, kuri noslīdējuši uz pašas astotnieka robežas. “Elektrum” izšķirošais iespējams būs nākamais mačs ar “Karavīru”. Tieši “karavīri” pamatīgi sakūluši mierīgos ūdeņus cīņā par astotnieku. No šķietami neglābjamām pozīcijām ar trim panākumiem pēc kārtas “Karavīrs” jau ir vienas uzvaras attālumā no astotās vietas. Šajā nedēļā vispirms tika pieveikta “Lokomotīve”, kam tika pievienots panākums pār “wiseadvice.lv”. “Karavīram” divas spēles, abas pret pēdējā laikā neveiksmīgi spēlējošām komandām, bet abas arī ir jāuzvar.

2.līga

Pirmajā posmā palikusi vairs tikai viena spēle, bet galīgo vietu sadalījumu tā neietekmēs. Šajā nedēļā iztika bez pārsteigumiem. Uzvaras izcīnīja augstāk stāvošas komandas. Nedēļas pārsteigumam tuvu bija “Rīgas Domes” komanda, kura tikai pagarinājumā atzina BS “Rīga/Pārdaugava” pārākumu – 78:82. Faktiski šī uzvara “pārdaugaviešiem” garantēja vietu play-off. Nelielo intrigu cīņā par top4 ātri izgaisināja “Bio Ritmi Sports/Jelgava” ierašanās uz spēli ar BK “Stopiņi” piecu vīru sastāvā. Ulbrokas komanda uzvarēja, atstājot jelgavniekus sestos pēc pirmā posma. Otrā posmā komandas savā starpā izspēlēs viena apļa turnīru.Liela intriga solās būt cīņā par otro līdz ceturto pozīciju, kur komandas šķir tikai vienas uzvaras tiesa. Otrajā grupā lielas pūles, lai tiktu sešiniekā, būs jāpieliek “C4”, kuriem iespējams vajadzētu izcīnīt uzvaras visās spēlēs.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!