Logo

DAL: Aizvadīta divpadsmitā spēļu nedēļa

DAL: Aizvadīta divpadsmitā spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Edgars Gusts (BK Upesciems) - 40

Efektivitāte: Ēriks Eglītis (exNexum) - 45

Atlecošās bumbas: Ēriks Eglītis (exNexum) – 24

Rezultatīvas piespēles: Andis Cīrulis (Cavendish) - 9

Pārtvertas bumbas: Rūdolfs Kušķis (BS Rīga/Pārdaugava) - 7

Bloķētie metieni: Jānis Pinnis (BK Stopiņi) - 3

3 punktu metieni: Reinis Kolnejs (Cavendish) – 10/13

Soda metieni: Atis Slišāns (BK Stopiņi) – 7/8

Ballzy Elites grupa

Par nedēļas interesantāko notikumu kļuva “uguņošana” Ķeizarmežā, kur “Cavendish” ar 106:80 apspēlēja BK “Upesciems”, pakāpjoties uz otro pozīciju tabulā. Abas komandas realizēja pa 16 tālmetieniem, turklāt izdarot to ar ļoti augstu precizitāti (virs 40%). Uzvarētājiem Reinis Kolnejs trāpīja 10 no 13 trejačiem, bet pretiniekiem Edgars Gusts realizēja 11 no 18 mēģinājumiem, gūstot arī 40 punktus, kas ir šīs sezonas Elites grupas rekords. Ļoti svarīgu uzvaru savā laukumā pret “Latvijas Gāzi” izcīnīja “Kursa MRU/Mārupe (68:61), atgriežoties play-off zonā. “Gāzeniekiem” šī neveiksme lika atkāpties uz trešo pozīciju.Visbeidzot turnīra līderi “Leifheit/LU” pārliecinoši kontrolēja cīņas gaitu pret BA “Turība”-2 – 80:65. Nākamās spēles paredzētas jau 2018.gada pirmajā nedēļā.

1.līga

Vienīgajā nedēļas spēlē “exNexum” pēc septiņu gadu pārtraukuma sasniedza 100 gūto punktu robežu, “Pļavnieku derbijā” pārliecinoši pieveicot “VCG ekspertu grupu” – 108:57. Uzvarētājiem bija ne tikai liels rezultāta pārsvars, bet arī cīņā par atlēkušajām bumbām (72:36).

2.līga

Lai arī gada pēdējā spēļu nedēļā divas spēles tika atceltas, nospēlētajās trijās bija pietiekoši daudz notikumu. Aiz līderu “Tehnoland.lv” muguras notiek spēku pārstrukturizēšanās. Neveiksmīga nedēļa bija vicelīdieriem SK “Babīte/Čiekurs”, kuri trīs mēnešos bija piedzīvojusi mazāk zaudējumus kā trijās dienās šajā nedēļā. Divas neveiksmes “čiekurus” nobīdījušas uz trešo pozīciju. Uz otro vietu pēc pēdējo sekunžu uzvaras pret Babīti atgriezušies BK “Stopiņi”. “Uriekstes Dravniekiem” kārtējais panākums savā laukumā. “Dravnieki” izcīnījuši sešas uzvaras pēdējās septiņās spēlēs. BS “Rīga/Pārdaugava” ar uzvaru pret “Rīgas Domi” pietuvojušies play-off zonai un otrajā sezonas pusē būs labas iespējas arī tur iekļūt.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!