Logo

DAL: Aizvadīta sešpadsmitā spēļu nedēļa

DAL: Aizvadīta sešpadsmitā spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Nauris Bikovs (Uriekstes Davnieki) - 37

Efektivitāte: Nauris Bikovs (Uriekstes Davnieki) - 41

Atlecošās bumbas: Ģirts Spēlmanis (Kursa MRU/Mārupe +35) - 15

Rezultatīvas piespēles: Nauris Bikovs (Uriekstes Davnieki) - 8

Pārtvertas bumbas: Nauris Bikovs (Uriekstes Davnieki) - 10

Bloķētie metieni: P.Bergs (Leifheit/LU), K.Balcers (wiseadvice.lv) - 3

3 punktu metieni: Gundars Siliņš (Jūrmala) – 5/8

Soda metieni: Jānis Šults (Latvijas Gāze) – 6/6

Ballzy Elites grupa

Nedēļu atpūtušies no spēlēm BA “Turība”-2 atgriezās ar ļoti vērtīgu uzvaru mājās pret “Kursa MRU/Mārupe” – 64:59. Studenti izmeta par 13 soda metieniem mazām, taču bija daudz precīzāki metienos no spēles. Šis panākums “Turību” pacēla uz otro pozīciju. Bet jau pēc nedēļas viņiem izbraukumā būs jātiekas  ar tiešajiem konkurentiem “Cavendish”. Pārliecinošie turnīra līderi “Leifheit/LU” savā laukumā pieveica bez vairākiem līderiem spēlējošo “Latvijas Gāzi” – 75:66. Uzvarētāji realizēja par 9 tālmetieniem vairāk, bet lielāku pārsvaru neļāva iegūt vājākā preciziāte no divpunktu zonas un cīņa par atlēkušajām bumbām. Svarīgs panākums cīņai par ceturto vietu tika ierakstīts BK “Ķekava/ThermoKid” komandai ar panākumu viesos pret BK “Upesciems”. Šīs spēles zaudētājiem pēdējā laikā klājas pasmagi, ko norāda astoņu zaudējumu sērija.

1.līga

Līdz sešām panākumiem pēc kārtas savu uzvaru sēriju pagarinājuši “Krown”, viesos neatstājot nekādu cerību turnīra tabulas kaimiņiem “exNexum” – 92:62. “Krown” pēdējās četrās spēlēs spējuši sasniegt vismaz 92 gūto punktu robežu. Turnīra līderus nākošajā nedēļā gaida cīņa ar otrajā vietā esošo Jūrmalas komandu, kurai otrai panākums pēc kārtas savā Taurenīša zālē. Šoreiz pret “Elektrum” – 77:66. Pēc šīs nedēļas trešajā vietā iekārtojušies “wiseadvice.lv”, kuriem savā laukumā labs sniegums un paprāvs panākums pret “Emerad/Zalaris” (76:55). Neveiksmīgi pirmo apli aizvadījušie čempioni “Kursa MRU/Mārupe” +35 pamazām sāk atgūt nokavēto. Šīs nedēļas pretinieki “Karavīrs” viņiem spēja izrādīt pretestību tikai epizodiski – 81:62. Divas no jaunnedēļ paredzētajām spēlēm tika pārceltas tādēļ mazāk maču kā ierasts, bet ļoti svarīgi. Vai Jūrmala spēs apturēt “Krown” (pirmā apļa pārceltā spēle) un cīņa par vietu play-off Ādažos starp “Emerald/Zalaris” un DzSK “Lokomotīve”.

2.līga

Visās trijās spēlēs panākumus svinēja viesu komandas. “Uriekstes Dravnieki” izcīnīja ļoti emocionālu uzvaru, cīņas gaitā atspēlējot 14 punktu deficītu, pret līdz šim neuzvarēto “Tehnoldand.lv”. Uzvarētājiem lielisks sniegums ar efektivitāti 41 un “double double” (37p.+10PB) Naurim Bikovam. Cīņā par vietu play-off BS “Rīga/Pārdaugava” vēlreiz sarūgtināja “C4”. Arī šoreiz ļoti līdzīgā spēlē – 70:66. Ar 14 punktu pārsvaru uzvarēta ceturtā ceturtdaļa bija par īsu “Bio Ritmi Sports/Jelgava” uzvaras izcīnīšanai pret otrajā pozīcijā esošo SK “Babīte/Čiekurs” – 60:63. Šajā spēlē jelgavnieki izmeta par 17 soda metieniem vairāk, bet trāpīja tikai par pieciem vairāk. Nākamās nedēļas turpinājumā līderu cīņa Piņķus, kur pie SK “Babīte/Čiekurs” viesosies “Tehnoland.lv”.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”. 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!