Logo

Dubultamatieru līga: 15.spēļu nedēļa

Dubultamatieru līga: 15.spēļu nedēļa

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Nauris Miezis (ThermoKid/Ķekava) – 33

1.līga: Rolands Brenčs (RBP) – 33

2.līga: Eduards Grabovskis (C4) – 29

Elites grupa

Rekords. 115 gūtie punkti “ThermoKid/Ķekava” izpildījumā pret BK “Salaspils” bija visas līgas sezonas rekords. Pēc dažām dienā šis rekords krita no 1.līgas čempioniem. Ķekavai šī bija ļoti vērtīga uzvara, kas ļauj nostabilizēties play-off zonā.

 

Revanšu revanšs. Par pirmajā aplī piedzīvoto negaidīto neveiksmi pārliecinoši “Latvijas Gāze” revanšējās “Sonorai”. 44 punktu pārsvars runā pats par sevi. “Gāzenieki” realizēja arī 15 tālmetienus ar ļoti augstu precizitāti – 45%.

Atgriežas līderos. “Leifheit/Latvijas Universitāte” viesos pārliecinoši uzvarēja “Pļavnieki B3” un pēc nākamajā dienā “Kursa MRU” piedzīvotā zaudējuma atgriezās pirmajā vietā kopvērtējumā.

Lauž lāstu. “BA Turība-2” šajā sezonā piecas reizes bija zaudējuši spēles ar piecu vai mazāk punktu pārsvaru, un ne reizi līdzīgās galotnēs neizdevās izcīnīt uzvaru. Beidzot šo neveiksmīgo tradīciju izdevās lauzt un mājās pieveikt bez diviem līderiem spēlējošo “Kursa MRU/Mārupe”.

1.līga

Atgūstas. Otro ļoti pārliecinošo spēli pēc kārtas aizvadījuši “wiseadvice.lv”, kuri mājās sagrāva “Lapeniekus” ar 23 punktu pārsvaru. “wiseadvice.lv” tabulā panākuši līdzsvaru starp uzvarām un zaudējumiem, tabulā paceļoties uz 6.pozīciju.

Izbraukuma uzvara. Pārliecinošu uzvaru no Tīraines pret 1.līgas pastarīti “Kursa MRU/Mārupe +35” pārveduši “Latvenergo”. Šis panākums ļauj kopā ar veselu virkni komandu atrasties tabulas vidusdaļā, divu uzvaru attālumā no play-off zonas.

Bez maiņām. Trim spēlētājiem atrodoties laukumā no pirmās līdz pēdējai sekundē, “manaslecas.lv” mājās papildlaikā izcīnīja ārkārtīgi vērtīgu uzvaru pār Jūrmalas vienību. Abas šīs komandas pievienojušās septiņu uzvaru un zaudējumu izcīnījušo komandu pulciņam.

Čempionu ritmā. Pēc miega pamodušies pērnajā pavasarī 1.līgas play-off turnīru uzspridzinājušie čempioni “Rīgas brīvostas pārvalde”. Savā laukumā “brīvostnieki” saplosīja turnīra vicelīderi BK “Upesciems”, sametot pretinieku grozā 118 punktus, ko citās spēlēs nespēja sasniegt abas komandas kopā.

Līdera nedienas. Ārkārtīgi neveiksmīgu sniegumu uzbrukumā izbraukuma spēlē pret DzSK “Lokomotīve” nodemonstrēja līderi “exNexum”. Tikai 43 punkti un ceturtais zaudējums sezonā. “Lokomotīve” ar 55 punktiem kļuva par vismazāk punktu guvušo komandu, kurai pieticis uzvarai.

2.līga

Bez problēmām. BK “Zaķumuiža” pēc aizvadītā pagarinājuma pagājušajā nedēļā, šoreiz netaisījās dot atlaides turnīra lejasgala komandai un viesos pārliecinoši tika galā ar LVM. Pēc nedēļas pauzes “Zaķumuižu” gaida mājas spēļu sērija, kurā būs jāizdara viss, lai nostabilizētos play-off zonā.

Zirgā. Jau trešo panākumu pēc kārtas izcīnījuši “exNexum-20gs”, pieveicot tabulas kaimiņus “Ultru”. Šis panākums uz brīdi viņiem ļāva pacelties uz 9.vietu. Vai nākamajā nedēļā izbrukumā pret “Juglu” izdosies sēriju pagarināt?

Aiz līderiem. “C4”nedod atlaides turnīra vidus un lejas gala komandām. Izņēmums nebija arī “Ūpis”, kuriem tika ļauts uzvarēt tikai pēdējo ceturtdaļu, bet ne visu spēli. Pēc trim nedēļām “C4” svarīgs mačs pret “RXG/Ķekava”.

Jaunieši. Divu sporta skolu sacensībā “Rīga/Jugla” viesos pārliecinoši pieveica “Pārdaugavu”. “Juglai” svarīgas būs nākamās spēles, kas pavērs skatu uz play-off izredzēm.

Uzvar! Divu ar visgarāko zaudējumu sēriju satikušos komandu spēlē “Ultra” izrādījās pārāka pār SK “Babīte/Čiekurs”, pārtraucot deviņu neveiksmju sēriju. Bet sezonas iesākās tik cerīgi ar trim uzvarām četros mačos.

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!