Logo

Aizvadītajā nedēļas nogalē – dubulta basketbola deva

Aizvadītajā nedēļas nogalē – dubulta basketbola deva

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgavas sporta hallē norisinājās divas Jelgavas čempionāta basketbolā vīriešiem spēļu kārtas. Sestdien tika aizvadītas četras no plānotajām piecām spēlēm, savukārt svētdien – 5 spēles.

Brīvdienu basketbola “maratonu” sestdienas rītā iesāka “NĪP” un “Skandijs”, kas aizvadīja samērā līdzīgu spēli, tomēr pēdējā ceturtdaļā "NĪP" bija veiksmīgāki un izcīnīja uzvaru. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais spēlētājs bija Jānis Kokins ar iespaidīgu 44 punktu guvumu, 10 atlecošajām bumbām un 8 izprovocētajām piezīmēm. "Skandijs" sastāvā rezultatīvākie spēlētāji ar 25 punktiem – Jānis Ņeverovskis, kas gūtajiem punktiem pievienojis arī 11 atlecošās bumbas, kā arī Mārtiņš Jermacāns ar papildu 8 atlecošajām bumbām.

Kārtas otrajā duelī “Valauto” sešu spēlētāju sastāvā rādīja ļoti pārliecinošu sniegumu, izcīnot uzvaru pār “Sesava/JNSC” ar rezultātu 105:64. Jānis Tiltiņš izcēlās ar 36 punktiem, 4 atlecošajām bumbām un 5 rezultatīvām piespēlēm, savukārt atzīstamu “melno darbu” zem groza paveica Mārtiņš Kiziks ar 15 atlecošajām bumbām, kas turklāt paspējis izprovocēt 7 piezīmes. Zaudētāju rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 14 punktiem un 10 atlecošajām bumbām – Arnis Miļinovičs.

“Brāļi Ilmāri” turnīra sestās kārtas spēlē sagrāva “Vilkus” ar rezultātu 116:65. Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju vienībā – Gatis Justovičs ar 29 gūtajiem punktiem, 12 atlecošajām bumbām un 7 rezultatīvām piespēlēm. Pretinieku komandā ar lielāko punktu guvumu izcēlās Artūrs Dreimanis, kurš sakrājis 17 punktus, 11 atlecošās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles.

Sestdienas noslēdzošajā duelī tikās “Rokiji” un “Platone”. Pēc līdzīga pirmā puslaika “Rokiji” izrāvās vadībā un visu spēli noslēdz ar drošu +8 (82:74). Valdis Miķelsons ar 24 punktu guvumu, 5 atlecošajām bumbām un 4 rezultatīvām piespēlēm bija rezultatīvākais uzvarētāju rindās. Savukārt “Platone” vienībā 17 punktus, 14 rezultatīvas piespēles un 7 izprovocētas piezīmes Dagņa Roziņa kontā.

Pirmajā svētdienas duelī tikās “Sesava/JNSC” un “Rokiji”, kas pēc neveiksmīga pirmā puslaika izcīnīja uzvaru ar rezultātu 64:58. Valdis Miķelsons uzvarētāju sastāvā guva 23 punktus, kā arī izcīnīja 6 atlecošās bumbas. “Sesava/JNSC” sastāvā 18 punkti Rūdolfa Knopes kontā.

Bezierunu cīņā “NĪP” ar pārliecinošu 107:43 izcīnīja uzvaru pār “Turbo” basketbolistiem, kas līdz šim nav izcīnījuši nevienu uzvaru. “NĪP” rindās Artūrs Rutkovskis atzīmējās ar 21 punktu guvumu un 15 atlecošajām bumbām. “Turbo” sastāvā Varim Barkovskim – 17 punktu guvums un 11 atlecošās bumbas.

Nedēļas intetresantāko spēli aizvadīja “Doks”, kam tomēr izdevās noturēt minimālu pārsvaru un turpināt uzvaru sēriju ar rezultātu 85:84, sīvā cīņā pārspējot “Valauto”. Rezultatīvākais spēlētās uzvarētāju rindās – Kristaps Vereščagins ar gūtajiem 22 punktiem, 6 atlecošajām bumbām un 8 izprovocētām piezīmēm. Pretiniekiem vislielākais punktu guvums Renāram Levicam, kas “Doks” grozā sametis 31 punktu un izprovocējis 8 piezīmes.

Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 116:62 spēlē pret “Vilki” izcīnīja “Ķepas”. Matīss Rozītis uzvarētāju sastāvā izcēlās ar 31 punktu guvumu, kam pievienojis arī 8 rezultatīvas piespēles. Pretinieku rindās 23 punktu guvums un 8 atlecošās bumbas – Aigaram Saulītem.

Dienas noslēdzošajā cīņa pie uzvaras tika arī “Brāļi Ilmāri”, kas ar rezultātu 87:81 pārspēja “Skandijs”. Ar 19 punktu guvumu izcēlies Jānis Ņeverovskis, savukārt labu sniegumu zem groza parādīja Jānis Mucenieks, kura kontā 17 atlecošās bumbas. Zaudētājiem 29 punktus un 7 atlecošās bumbas izcīnījis Armands Melngailis.

Nākamās Jelgavas čempionāta basketbolā vīriešiem kārtas spēles gaidāmas nākamajā sestdienā, 31.martā, no plkst.10:00 Jelgavas sporta hallē.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!