Logo

Doks – joprojām neapturami!

Doks – joprojām neapturami!

Jelgavas čempionātā basketbolā vīriešiem pagājušajā nedēļā tika aizvadīta astotā spēļu kārta. Joprojām bez zaudējumiem cīņu par čempiona titulu turpina “Doks”, kas šobrīd turnīra tabulā ierindojas pirmajā vietā. Otro vietu turnīra tabulā ieņem “Brāļi Ilmāri”, kas gan ir aizvadījuši par vienu spēli vairāk, kā citi konkurenti. Talāk seko “NĪP” un “Valauto” komandas, kurām ļoti atbildīgas spēles par galējo izvietojumu turnīra tabulā gaidāmas jau šīs nedēļas nogalē..

Sestdienas rītā pirmajā duelī “Brāļi Ilmāri” ar rezultātu 112:77 sagrāva “Turbo” baskebolistus. Uzvarētāju komandā trīs spēlētāji izcēlās ar Double-Double: Emīls Silavs- 20 punkti un 11 atlecošās bumbas kā arī 5 rezultatīvas piespēles.  Raimonds Dūša izcēlās ar 20 gūtajiem punktiem un 12 atlecošām bumbām, bet Egdaram Krūmiņam 13 punkti un 10 bumbas zem groziem. “Turbo” rindās Emīls Laksis guva 23 punktus, 10 atlecošās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles, ko papildinājis ar 13 izprovocētām piezīmēm.

“Platone” otrajā kārtas spēlē apspēlēja “Sesava/JNSC” ar drošu +33 pārsvaru (85:52). “Platonei” ar 24 punktiem, 18 atlecošajām bumbām un 9 izprovocētām piezīmēm rezultatīvākais – Dagnis Roziņš. “Sesava/JNSC” komandā Arnis Miļinovičs guvis 11 punktus un izcīnījis 14 atlecošās bumbas.

Kārtas trešajā duelī, tikai spēles 4.ceturtdaļā “Ķepas” ar rezultātu 67:59 pārspēja “Skandijs”, izcīnot ceturto panākumu turnīrā. Ar 27 punktu guvumu uzvaru gūt palīdzēja Juris Brūveris, savukārt “Skandijs” sastāvā rezultatīvākais šoreiz – Jānis Ņeverovskis ar 34 punktiem, 9 atlecošanām bumbām un 7 izprovocētajām piezīmēm.

Astotajā kārtā uzvaru guva arī “Valauto”, kas aizvadīja rezultatīvu spēli un parādīja savu pārākumu pār “Vilki” ar pārliecinošu 116:58. “Valauto” līderis Ģirts Hauks spēlē izcēlās ar 38 punktu guvumu un 7 atlecošajām bumbām, savukārt “Vilki” rindās 23 punktus, 10 atlecošās bumbas un 5 izprovocētās piezīmes sakrājis Aigars Saulīte.

Kārtas pēdējā spēlē tikās līdz šim nepārspētie “Doks” un “Rokiji”. Duelī ar rezultātu 92:74 kārtējo panākumu izcīnīja “Doks”. Viens no komandas līderiem Kristaps Vereščagins ar 21 punktu, 6 rezultatīvām piespēlēm un 6 atlecošajām bumbām bija rezultatīvākais uzvarētāju rindās. “Rokiju” sastāvā ar varenu 39 punktu guvumu, ko papildina 5 atlecošās bumbas, atzīmējies Aleksandrs Ganža.

Jātzīmē, ka par iepriekšējās spēļu kārtas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Matīs Rozītis no “Ķepas” komandas.

Nākamās Jelgavas čempionāta basketbolā vīriešiem spēles gaidāmas jau nākamajā nedēļas nogalē, 7. un 8.aprīlī, kad tiks aizvadītas divas spēļu kārtas.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!