Logo

Jelgavas basketbola čempionāta elites grupā konkurence saasinās

Jelgavas basketbola čempionāta elites grupā konkurence saasinās

Līdz ar izcīnīto uzvaru "Ķepu" basketbolisti 1.grupas turnīra tabulā ar trim uzvarām un diviem zaudējumiem pakāpušies uz 2.vietu. Lai arī šāda bilance ir "Dokiem", ņemot vērā savstarpējo spēļu rezultātus un punktu attiecību, "doki" – trešie, pagaidām. 19.marta spēlē uzvarētāju sastāvā 20 punkti Jurim Brūverim, bet Matīsam Rozītim 19. Zaudētājiem ar 13 punktiem izcēlās gan Kristaps Vereščagins, gan Elvijs Pētersons.

Sīva cīņa izvērtās arī starp "Ozols" un "Valauto", kas gan spēlēja krietni novājinātā sastāvā. "Ozols" atradās vadībā praktiski visu spēles laiku, savukārt "Valauto" basketbolisti izmisīgā pakaļdzīšanās izdzisa līdz ar fināla svilpi – 57:67. Uvis Strogonovs ar 19 punktiem bija galvenais panākuma galdinātājs, bet zaudētāju rindās Oskars Liepiņš izcēlās ar 22. Jāpiemin, ka "Valauto" ir palikuši bez sava uzbrukuma līdera Jāņa Bērziņa, kurš pievienojies basketbola klubam "Jelgava" un vairs nedrīkst piedalīties Jelgavas čempionātā.

"Ozols" ar četrām uzvarām un vienu zaudējumu patlaban ieņem 1.vietu pirmajā grupā, bet "Valauto" ar bilanci 2 – 3, ierindojušies 5.vietā.

Elites grupas pēdējā cīņā "Armets" viegli tika galā ar "Jelgavas NĪP" – 77:58. Gatis Justovičs sakrāja 19 punktus, bet Mareks Kreicbergs 18. Tikmēr NĪP rindās Artūra Rutkovska kontā 16 punkti. "Armets" pateicoties šai uzvarai pakāpušies uz 4.pozīciju, bet NĪP basketbolisti, kas joprojām cīnās bez uzvarām atrodas sestajā vietā.

Otrajā posmā atlikušas vēl divas spēles katrai komandai, tādēļ pirms izslēgšanas spēļu kārtas vēl paredzamas vairākas izmaiņas turnīra tabulā. Skaidri ir zināms, ka NĪP komanda vairs nespēj kvalificēties automātiskajai iekļūšanai pusfinālā un cīnīsies ceturtdaļfinālā, savukārt "Valauto" vairs nevar, pat teorētiski  ieņemt 1.vietu grupā.

2.grupā, kurā šešas komandas cīnās par turnīra "mazajām" medaļām aizritējušas cīņas bez pārsteidzošiem rezultātiem. "Kultūra" ar 85:50 apspēlēja "Rokijus" (Blaubergs 30; Miķelsons 16)."Brāļi Ilmāri" ar 59:51 spēja uzvarēt "Vilkus" (Linde 22; Saulīte 19), bet "Olaine" sakāva "Platoni" ar 78:34 (Salmiņš 17; Ganža 14).

Otrā posma ceturtās kārtas spēles paredzētas jau nākamajā sestdienā, 26.martā no plkst. 10.00 Jelgavas sporta hallē.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!