Logo

Jelgavas basketbola čempionātā notikusi virkne pārsteigumu

Jelgavas basketbola čempionātā notikusi virkne pārsteigumu

Kārtas lielāko sensāciju A grupā sarūpēja "Vilki", kas ar 66:57 apspēlēja "Armet" vienību. Oskars Genavs un Jānis Ābols katrs sakrāja pa 25 punktiem un bija lielākie uzvaras kaldinātāji, savukārt zaudētāju rindās Toms Neilands izcēlās arī ar 25 punktiem. "Armets" maču aizvadīja bez vairākiem līderiem.

A grupas otrajā spēlē sīva spēkošanās noritēja starp "Olaini" un "Rokijiem", kas izmantoja olainiešu īso rezervistu soliņu un spēja pieveikt potenciālos šī dueļa favorītus ar 60:53. Valdis Miķelsons ar 17 punktiem un Roberts Šlegelmilhs ar 16 punktiem bija produktīvākie "Rokiju" sastāvā, bet "Olaines" komandā Jānis Indāns guva 18. Savukārt olainiešu līderis Jēkabs Baško guva septiņus punktus un saņēma diskvalificējošo piezīmi.

Ļoti saspringta un asa cīņa notika starp principiālākajiem pretiniekiem "Ķepām" un "Valauto". Mazrezultatīvā spēlē, kurā dominēja aizsardzībā laimīgu uzvaru ar 59:49 izcīnīja "Valauto", kuras sastāvā desmit vai vairāk punktus guva četri spēlētāji, bet visvairāk Tomam Bitītim – 17. "Ķepām" Oskara Jēkabsona kontā 14.

B grupā "Ozols" paklupa pret "Brāļiem Ilmāriem", kas ieradās uz maču potecināli spēcīgākajā sastāvā un spēja pērnā gada Jelgavas SSC kausa finālistiem sagādāt pirmo zaudējumu turnīrā ar 62:70. Uģis Kasparāns guva 30 punktus "Ilmāriem", bet "Ozols" komandā kārtējais rezultatīvais mačs Uvim Strogonovam (31 punkts), kurš ir arī čempionāta rezultatīvākais basketbolists ar caurmērā gūtajiem 30 punktiem trīs spēlēs.

Bez jebkādiem pārsteigumiem noslēdzās B grupas mačs starp "Platones" un "Doks" komandām – 48:81. "Doki" ir vienīgā komanda Jelgavas čempionātā, kas turpina cīņu bez zaudējumiem. Uzvarētāju rindās Kaspars Neimanis sakrāja 21, bet Pauls Zukuls 19 punktus. Zaudētājiem Aleksandrs Ganža izcēlās ar 21 punktu, bet ar to bija stipri par maz, lai "Platone" izrādītu cienīgu pretestību.

Dienas pēdējā spēlē, kas bija bagāta ar spēlētāju un skatītāju emocijām, "Jelgavas NĪP" ar 65:60 uzvarēja "Kultūras" komandu, kurā toni nosaka basketbolisti no Dubultamatieru elites līgas "Ķekava/ThermoKid" komandas. NĪP sastāvā teicams sniegums Jānim Kokinam, kurš sagādāja pretiniekiem lielas galvassāpes un guva 27 ačus. "Kultūras" vienībā Māris Citskovskis guva 17.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!