Logo

Jelgavas pilsētas basketbola čempionāta finālā spēlē "Doks" un "Ķepas"

Jelgavas pilsētas basketbola čempionāta finālā spēlē

Elites grupā pirmajā pusfinālā "Doks" sparīgi iesāka pret "Valauto", pirmo ceturtdaļu noslēdzot savā labā ar 34:20, uz ko "Valauto" atbildēja ar 26:7 otrajā ceturksnī un otrajā puslaikā cīņa sākās no gala. Vēl pēc trešās ceturtdaļas "Valauto" atradās vadībā ar +3, taču patmalaika pēdējās desmit minūtes prātīgāk un veiksmīgāk nospēlēji "doki", kas ar 90:82 uzvarēja spēli un iekļuva finālā, kurā varēs aizstāvēt pērnajā gadā izcīnīto titulu. Uzvarētāju sastāvā Kristers Tomass guva 20 punktus, bet Kristaps Vereščagins izcēlās ar 19, savukārt zaudētāju sastāvā Oskars Liepiņš un Mārtiņš Kiziks katrs savāca pa 20 punktiem.

Otrajā pusfināla spēlē nebija jaušama tik liela intriga un spriedze, jo krietni pieredzējušākā "Ķepas" vienība kontrolēja lielāko daļu spēles un neļāva pretiniekiem veikt lielus izrāvienus rezultātā, noslēdzot maču ar 91:69 sev par labu. Lielākais uzvaras kaldinātājs bija Juris Brūveris, kurš guva 31 punktu, bet Matīss Rozītis pievienojās ar 15. "Ozols" rindās komandas ilggadējais līderis Uvis Strognovs traumas dēļ nevarēja demonstrēt savu labāko sniegumu un palika uz trīs punktiem, bet Toms Broks un Rolands Opaļevs atzīmējās katrs ar 15 punktu guvumu.

Otrajā grupā, kurā komandas cīnās par "mazajām" medaļām pirmajā pusfinālā saistošā mačā "Olaine" apspēlēja "Rokijus" ar 77:72. Jānis Indāns bija labākais uzvarētāju komandā ar 25 punktiem, bet zaudētājiem 24 sakrāja Roberts Šlegelmilhs.

Savukārt otrajā pusfinālā "Kultūra" neatstāja ne mazākās izredzes "Brāļiem Ilmāriem", izcīnot uzvaru ar 76:65. "Kultūras" vienībā Jānis Blaubergs guva 28 punktus, bet "Ilmāru" rindās Ģirts Pommers bija rezultatīvākais ar 21 punktu.

30.aprīlī Jelgavas sporta hallē sacensību pēdējā dienā pirmie laikumā plkst. 11.00 dosies otrās grupas bronzas medaļas kandidāti – "Rokiji" un "Brāļi Ilmāri". Plkst. 12.30 sekot otrās grupas fināls, kurā tikises "Olaine" un  "Kultūra". Nākamie uz parketa dosies "Ozols" un "Valauto" basketbolisti, kas plkst. 14.00 uzsāks cīņu par čempionāta bronzas medaļām, bet plkst. 15.30 lielajā finālā spēkiem mērosies pērnā gada čempioni "Doks" un "Ķepas". Šīs būs arī pagājušā gada fināla atkārtojums. Jāpiemin, ka "Ķepas" Jelgavas čempionāta finālā spēlēs jau trešo gadu pēc kārtas.

 

Jelgavas čempionāts basketbolā vīriešiem, 30.aprīlis

Otrā grupa, spēle par 3.vietu

Plkst. 11.00 ROKIJI – BRĀĻI ILMĀRI

Otrā grupa, fināla spēle

Plkst. 12.30 KULTŪRA – OLAINE

Pirmā grupa,spēlepar 3.vietu

Plkst. 14.00 OZOLS – VALAUTO

Pirmā grupa, fināla spēle

Plkst. 15.30 ĶEPAS - DOKS

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!