Logo

Jelgavas SSC kausa debitanti tiek pie pirmās uzvaras

Jelgavas SSC kausa debitanti tiek pie pirmās uzvaras

Sacensību nolikums un FIBA starptautiskie basketbola noteikumi aizliedz spēles uzsākšanu ar četriem spēlētājiem, taču spēli drīkst turpināt, spēlējot mazāk par pieciem spēlētājiem, bet ne mazāk par diviem. "Ozols"komanda tomēr spēja maču iesākt piecatā, taču turpinājumā cīņa noritēja četri pret pieci un "Vēja radiatori"to sekmīgi izmantoja, ar katru minūti palielinot pārsvaru. Lai gan pēdējā ceturtdaļā "Ozols"pakutināja nervus un samazināja punktu deficītu līdz -6, tomēr spēki bija izsmelti un "radiatori"svinēja pirmo uzvaru turnīrā. To komandā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Andrejs Čirkins, savukārt zaudētāju komandā Emīls Kravinskis guva 24, Kaspars Plinka tika pie 21 punkta, bet Viesturs Šulcs sakrāja 20.

"Armets"turpināja savu uzvaras gājienu, ar 81:65 sagraujot "Vilkus"un izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas. "Armet" komandā desmit vai vairāk punktus sakrāja pieci spēlētāji, taču rezultatīvākais ar 16 bija Andris Justovičs. Mareks Kreicbergs pievienojās ar 14, bet turnīra personīgo rezultativitātes rekordu uzstādīja Ivars Kutkovskis, kura kontā 11 punkti. "Vilkiem" Gundars Saidans izcēlās ar 22 ačiem.

Pie piektā panākuma pēc kārtas tika "Valauto" basketbolisti, kas turnīrā joprojām spēlē bez zaudējumiem. 6.kārtas spēlē "Valauto" ar 89:70 apspēlēja "Jelgavas NĪP" vienību. Rezultatīvs sniegums Tomam Bitītim, kurš uzvaru kaldināja ar 25 punktiem, bet Mārtiņa Jakušonoka kontā 17. Zaudētāju komandā Mārtiņš Zarāns guva 20 punktus. NĪP komanda maču aizvadīja bez sava līdera Artūra Rutkovska.

Kārtas noslēdzošajā spēlē "Kultūra" ar graujošu 86:38 sakāva "Rokijus". Kā ierasts, aktīvs un rezultatīvs "Kultūras" komandā bija Jānis Blaubergs, kurš guva 22 punktus, bet komandas papildinājums Māris Bite pievienojās ar 19. "Rokiju" vienībā Roberta Šlegelmilha kontā 17 punkti.

6.kārtas spēle starp "Ķepām" un "Brāļiem Ilmāriem" pēc abu komandu vienošanās un galvenā tiesneša piekrišanas ir pārcelta uz, patlaban, nenoteiktu laiku. Iespējams, ka duelis tiks aizvadīts nākamajā nedēļas nogalē, kad Jelgavas SSC kausa turnīrā spēles nav paredzētas.

Nākamās divas spēļu kārtas paredzētas 19. un 20.novembrī, kad paredzēts divu dienu spēļu maratons.

Sestdien, 19.decembrī spēles Jelgavas sporta hallē sāksies no pulksten 14 un 7.kārtas pirmajā spēlē tiksies divas ļoti spēcīgas komandas "Armets" un "Ķepas". Turpinājumā 15.15 sekos, ne mazāk intriģējošs duelis starp "Valauto" un "Doks" komandām. Principiāla cīņa paredzama arī starp senajiem pretiniekiem "Jelgavas NĪP" un "Rokiju" basketbolistiem. Rēķinus kārtos arī turnīra pastarīši "Vēja radiatori" ar "Vilkiem", bet kārtas noslēgumā vēl viens saistošs mačs starp "Ozols" un "Kultūru". Savukārt svētdien, 20.novembrī 8.kārtas pirmā spēle paredzēta pulksten 10. 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!