Logo

Jelgavas SSC kausa finālisti noskaidrosies pēdējā kārtā

Jelgavas SSC kausa finālisti noskaidrosies pēdējā kārtā

Visvienkāršākais scenārijs ir "Valauto"basketbolistiem, kam 11.decembrī atliek vismaz ar minimālu pārsvaru uzvarēt "Vilkus", kas garantēs komandas iekļūšanu finālā. Savukārt "Armets" un "Doks" savu likteni lems sasvatsrpējā spēlē 11.decembra rītā pulksten 10. Kura no komandām uzvarēs, tā arī iekļūs finālā, bet zaudētāji spēlēs par bronzas medaļām pret "Ķepām".

8.kārtas centrālā spēle notika starp "Valauto", kas iepriekšējās divās spēlēs bija piedzīvojuši zaudējumus un "Armets", kas atradās turnīra līdera godā. Lai arī "Armets"atradās vadībā visu spēli un to aizvadīja bez līdera Edgara Krūmiņu, kurš spēles sākumā nopelnīja diskvalificējošo piezīmi, pašā spēles izskaņā, pateicoties Jēkaba Roziņa precīzajam tālmetienam "Valauto"izvirzījās spēlē vadībā pirmo un vienīgo reizi – 82:80 un izcīnīja uzvaru. "Armets"komandas rīcībā bija vēl septiņas sekundes, taču Andra Justoviča raidītais metiens mērķi nesasniedza.

Uzvarētāju rindās J.Roziņš guva 20, bet Jānis Bērziņš 19 punktus. "Armet"vienībā ar 30 punktiem izcēlās A.Justovičs, kam ar 15 punktiem pievienojās Toms Neilands.

Pēc izcīnītās uzvaras "Valauto"liktenis nu bija jau citu komandu rokās, jo lai trīskšrtējie SSC kausa ieguvēji nokļūtu finālā bija jācer, ka 9.kārtas spēlē "Ķepas"pieveiks vismaz ar vienu punktu "Kultūru".

Šajā kārtā par pārsteigumu parūpējās arī "Rokiji", kas ar 62:54 sakāva "Brāļus Ilmārus"un dzēsa visas iespējas šiem pacīnīties par iekļūšanu turnīra labāko četru komandu pulkā. "Rokijuvuzvaras lielākie kaldinātāji bija Arturs Bandenieks ar 16 punktiem un Toms Zvirbulis ar Krišjāni Dzalbi, katram gūstot 15. "Ilmāru"sastāvā kārtējā rezultatīvā spēle Hedijam Šliteram, kurš atzīmējās ar 29 punktu guvumu.

Pārējos mačos pārsteigumi nenotika un pie uzvarām tika favorīti. "Ķepas"ar 67:63 uzvarēja ļoti neveiksmīgi spēlējošo "Ozols". Oskars Jēkabsons palīdzēja "Ķepāmv uzvarēt, gūstot 15 punktus, bet zaudētājiem ar 23 punktiem izcēlās Toms Kārlis Broks, bet ar 20 Uvis Strogonovs.

"Doksv ar 100:53 pamatīgi pārmācīja "Jelgavas NĪP" basketbolistus. Uzvarā ar 18 punktiem izcēlās Pauls Zukuls, bet 14 "ači" Kaspara Kalniņa kontā. Zaudētāju vienībā komandas līderis Artūrs Rutkoskis sakrāja 21 punktu.

Kārtas noslēdzošajā spēlē "Kultūra" bez lielām problēmām tika galā ar "Vilkiem" - 58:37. Kā ierasts, "Kultūras" komandā produktīvs bija Jānis Blaubergs, kura rēķinā 24 punkti. "Vilkiem" rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Gundars Saidāns.

9.kārtā par intrigu parūpējās "Ķepas", kas spēlējot pret "Kultūru", iesāka spēli vāji un lielu tās gaitu atradās iedzinējos. Ja "Ķepu" basketbolisti būtu piedzīvoju zaudējumu, tad iespēju spēlēt finālā zaudētu «Valauto». Tomēr spēles izskaņā "Ķepas" spēja pārņemt vadību un uzvarēt ar 70:69, sev nodrošinot iespēju SSC kausā spēlēt par bronzas godalgām. Edgars Tramdaks cīņā pret "Kultūru" guva 27 punktus un aizvadīja šī turnīra rezultatīvāko spēli, bet zaudētāju komandā Juris Stikāns guva 19.

"Doks" viegli tika galā ar "Brāļiem Ilmāriem" – 79:68. Kristaps Vereščagins un Elvijs Pētersons katrs guva pa 13 punktiem, uzvarētāju rindās, bet "Ilmāriem" Ģirts Pommers uzstādīja šīs turnīra savu personīgo rezultativitātes rekordu, sakrājot 30 punktus.

"Armets" ar 84:73 apspēlēja "NĪP". Andris Justovičs un Edgars Krūmiņš guva attiecīgi 25 un 22 punktus, bet "NĪP" komandā Artūrs Rutkovskis salādēja 28 punktus.

"Valautov, apturot pretiniekus snaiperus, izrēķinājās ar "Ozolsv vienību – 100:68. Jau kārto maču "karsts" ir Jēkabs Roziņš, kurš šoreiz sakrāja 24 punktus, bet Jānis Bērziņš pievienojās ar 22. "Ozols" komandā 20 "ači" Uvja Strogonova kontā.

Savukārt "Rokiji" ar 69:57 pieveica turnīra pastarīšus "Vēja radiatoru" basketbolistus. Uzvarētāju sastāvā Roberts Šlegelmilhs guva 16, bet zaudētājiem Emīls Laksis guva 23 punktus.

Sacensību pēdējā kārta paredzēta 11.decembrī Jelgavas sporta hallē, bet SSC kausa fināls un bronzas spēle paredzēta 18.decembrī.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!