Logo

Jelgavas SSC kausa milžu cīņās pie uzvarām tiek "Armets" un "Ķepas"

Jelgavas SSC kausa milžu cīņās pie uzvarām tiek

Sacensību piekto kārtu ar uzvaru iesāka "Brāļi Ilmāri", kas lielāko spēles daļu nespēja "nokost" "Vilkus", un tikai mača pēdējā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar 27:13 spēja uzvarēt pretinieku ar 60:43. Uzvarētāju komandā centra uzbrucējs Andris Priedeslaipa izcēlās ar 19 punktiem, bet Guntis Tiliševskis ar Aldi Dortānu katrs guva pa 10. "Vilkiem", kas aizvadīja spēli bez sava uzbrukuma līdera Oskara Genava, rezultatīvākais ar 12 punktu guvumu bija Kaspars Ķīselis.

Dienas otrajā spēlē laukumā noritēja pamatīgs trilleris. "Armets" basketbolisti iesākuši sekmīgi pirmo ceturtdaļu ar 20:11, otrajā atslāba un vadību turpmākos divus ceturkšņus pārņēma un saglabāja "Ozols" spēlētāji. Pamatalaika pēdējā nogrieznī vadības grožus savās rokās ņēma "Armet" līderis Edgars Krūmiņš, kurš astoņās minūtēs guva 15 no komandas 22 punktiem un palīdzēja savai vienībai izcīnīt piekto panākumu pēc kārtas. E.Krūmiņš spēlē kopumā sakrāja 38 punktus, bet Armands Melngailis palīdzēja ar desmit. Zaudētāju komandā Uvja Strogonova kontā 26 punkti, bet Viesturs Šulcs guva 16.

Arī kārtas trešā spēle izvērtās sparaiga un notikumiem bagāta, kurā "Ķepas" ar 57:50 sagādāja pirmo zaudējumu turnīrā veiksmīgi spēljošajiem "dokiem". Šoreiz pieredze ņēma virsroku pār jaunību un "Ķepas" tika pie sava ceturtā panākuma, turnīra tabulā apsteidzot 6.novembra pretiniekus. Matīss Rozītis kaldināja uzvaru ar 16, bet Oskars Jēkabsons ar 14 punktiem. "Doks" komandā vienīgi Pauls Zukuls spēja pārsniegt 10 gūto punktu robežu, atzīmējoties ar 19 "ačiem".

Perfekti SSC kausa turnīru turpina "Valauto" basketbolisti, kas ar teicamu komandas spēli pamatīgi sagrāva "Rokijus" - 86:38 un izcīnīja ceturto uzvaru. Vismaz ar desmit punktu guvumu "Valauto" komandā izcēlās seši basketbolisti, taču produktīvākais ar 17 bija Jānis Bērziņš. Kaspara Vērnieka un Jēkaba Roziņa rēķinā pa 14 punktiem. "Rokiju" komandā 16 punktus guva Valdis Miķelsons.

Pirmo uzvaru turnīrā izcīnījusi "Kultūras" komanda, kas ar graujošu 83:39 sakāva "Vēja radiatorus". Uzvarētājiem ar 35 punktiem izcēlās Jānis Blaubergs, bet 15 punkti Raimondam Šulcam. Zaudētāju rindās Ernests Ronis atzīmējās ar 11 punktiem.  

Sestās kārtas spēles paredzētas 12.novembrī Jelgavas sporta hallē. Sacensību sākums no pulksten 10. 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!