Logo

Par Jelgavas čempionu titulu cīnīsies 12 basketbola komandas

Par Jelgavas čempionu titulu cīnīsies 12 basketbola komandas

Ņemot vērā 2015.gada Jelgavas SSC kausa izcīņas rezultātus 12 komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Favorīti tika izsēti, bet pārējās komandas pēc izlozes principa atrada savas vietas kādā no grupām.

 A apakšgrupā spēlēs – "Valauto","Ķepas", "Rokiji", "Armets", "Olaine" un "Vilki", bet B grupā spēkiem mērosies "Ozols", "Doks", NĪP, "Brāļi Ilmāri", "Kultūra" un "Platone", kas pēc neilga pārtraukuma atgriežas šajā turnīra un apvieno spēkus ar pērn spēlējošo SSC kausā spēlējošo "Klondaiku".

Abās grupās komandas izspēlēs viena apļa turnīru, katrai ar katru tiekoties savā starpā pa vienai reizei. No A un B grupas trīs labākās vienības iekļūs nākamajā kārtā, kur visas tiks apvienotas vienā grupā, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus.  Pēc šīs kārtas pirmās un otrās vietas ieguvējkomandas automātiski iekļūs sacensību pusfinālā, bet 3. līdz 6.vietas īpašnieces tiksies ceturtdaļfinālā, tiekoties pēc krusta izspēles principa – 3. pret 6.vietu un 4. pret 5.vietu.

Savukārt tās komandas, kas pēc A un B apakšgrupu spēlēm nespēs ierindoties spēcīgāko trijniekā, pēc identiskas izspēles sistēmas turpinās cīņu par "mazajām" medaļām.

Jelgavas čempionāts basketbolā risināsies no 31.janvāra līdz aprīļa beigām. Sacensību fināls paredzēts 30.aprīlī, taču kalendārs, iespējams, var nedaudz mainīties, ņemot vērā zāles noslogotību. Mači paredzēti tikai sestdienās un svētdienās.

Arī šogad turnīra godalgoto vietu ieguvēji saņems kausus, medaļas un naudas prēmijas. Pirmās vietas ieguvēji tiks pie 350 eiro lielas naudas balvas.

Sacensību informācija, spēļu rezultāti un aktualitātes tiks publicētas SSC mājas lapā sports.jelgava.lv un turnīra gaitā arī Latvijas Basketbola savienības mājas lapā basket.lv sadaļā "Turnīri".

Pagājušajā gadā par Jelgavas čempioniem kļuva komanda "Doks", kas finālā pieveica "Ķepas", savukārt "mazās" zelta medaļas izcīnīja "Valauto", kas finālspēlē prata pieveikt "Jelgavas kreklus".

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!