Logo

Par Jelgavas SSC kausu cīnīsies 11 basketbola komandas

Par Jelgavas SSC kausu cīnīsies 11 basketbola komandas

Šogad SSC kausa izcīņas turnīrā 11 dalībniecēm paredzēts izspēlēt apļa turnīru, komandām tiekoties katrai ar katru vienu reizi. Pēc aizvadītajiem mačiem pirmās un otrās vietas ieguvējas spēlēs finālā, bet trešās un ceturtās vietas ieguvējas spēlēs par bronzas medaļām. Arī naudas prēmijas tiks sadalītās starp trīs spēcīgākajām vienībām. Atšķirībā no iepriekšējiem turnīriem, šogad netiks izspēlētas spēles „otrajā” grupā.

2016.gada SSC kausa izcīņas turnīrā startēs 2015.gada kausa ieguvēji „Valauto”, kā arī „Doks”, „Ozols”, „Ķepas”, „Armets”, „Vilki”, NĪP, „Brāļi Ilmāri”, „Rokiji”, „Kultūra” un BK „Vēja radiatori”, kas debitēs Jelgavas turnīrā. Savukārt dalību nav pieteikuši „Olaines” un „Platones” komandas.

Jelgavas SSC kausa izcīņa basketbolā vīriem risināsies no 1.oktobra līdz decembra beigām. Sacensību fināls paredzēts 18.decembrī, taču kalendārs, iespējams, var nedaudz mainīties, ņemot vērā zāles noslogotību. Mači paredzēti sestdienās un svētdienās.

Sacensību informācija, spēļu rezultāti un aktualitātes tiks publicētas SSC mājas lapā sports.jelgava.lv un turnīra gaitā arī Latvijas Basketbola savienības mājas lapā basket.lv sadaļā "Turnīri", zem sadaļas „Jelgavas čempionāts”.

Sacensību galvenais tiesnesis Valdis Ilmers atgādina, ka regulārajā čempionātā komandas aizvadīs mačus 4x8 minūtes spēles laika, bet fināla spēlē un bronzas spēlē 4x10 minūtes. Tāpat arī V.Ilmers uzsver sacensību nolikuma punktu par vienādas krāsas formām ar numuriem uz tām. Savukārt nemainīgs paliks nolikuma punkts, ka katrai komandai ir iespēja pieteikt 15 basketbolistus un spēlētāju pieteikums ir jānodod līdz pirmajai spēlei 1.oktobrī. Pēc šī datuma jaunus spēlētājus pieteikt nedrīkst, kā arī sportisti sacensību laikā nedrīkst mainīt komandas.

Sīkāk ar sacensību nolikumu var iepazīties Jelgavas SSC mājas lapā sports.jelgava.lv. Tur arī atrodamas spēlētāju pieteikuma formas. 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!