Logo

Sākusies pieteikšanās Jelgavas SSC kausa izcīņai basketbolā

Sākusies pieteikšanās Jelgavas SSC kausa izcīņai basketbolā

Kā ierasts, turnīrs ilgs aptuveni trīs mēnešus un Jelgavas kausa ieguvēji tiks noskaidrots pirms Ziemassvētkiem. Spēles paredzētas nedēļas nogalēs, kas norisināsies mājīgajā Jelgavas sporta hallē. Sacensību kalendārs tiks apstiprināts pāris dienas pēc 26.septembra, jo katras komandas dalība tiek apstiprināta tikai pēc dalības maksas saņemšanas.

Lai pieteiktos turnīram jāsazinās ar sacensību galveno tiesnesi Valdi Ilmeru pa tālruni – 29269718, vai zvanot uz Jelgavas Sporta servisa centru ( tālr.: 63027504, vai 63085300) un piesakot rēķinu komandas dalības apmaksai. Dalības maksa Jelgavas čempionātā – 200 eiro, kas jāveic ar pārskaitījumu līdz 26.septembrim, ieskaitot.

Komandu pārstāvji, spēlētāji un treneri ir laipni aicināti sūtīt savu ieteikumus un rekomendācijas saistībā ar turnīru un tā izspēles kārtību arī līdz 26.septembrim uz e-pastu janis.tiltins85@gmail.com.

Jelgavas pilsētas kausa izcīņa basketbolā ir viens no atpazīstamākajiem amatieru basketbola turnīriem Latvijā, kurā regulāri piedalās astoņas līdz 16 komandas, ne tikai no Jelgavas, bet arī bieži vien no Olaines, Dobeles, Rīgas, Salaspils, Iecavas un citām pilsētām. 

Nemainīgs paliek sacensību nolikuma punkts, ka čempionātā nedrīkst piedalīties "Olybet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) komandu sastāvos pieteiktie basketbolisti, izņemot tos, kas ir Jelgavas sporta skolas audzēkņi un vēl spēlē VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgā. Sastāvā nedrīkst pieteikt arī ārzemēs spēlējošos. Visu pārējo Latvijas līgu spēlētājiem ir ļauts piedalīties. Komandas oficiālajā pieteikumā drīkst pieteikt 15 basketbolistus un tas jāiesniedz sacensību galvenajam tiesnesim līdz komandas pirmajai spēlei. Turnīra gaitā papildus spēlētājus pieteikt nedrīkst un sportisti nedrīkst mainīt komandas.

Ņemot vērā samērā augsto sacensību līmeni gan sportiskā, gan organizatoriskā ziņā, šajā turnīrā stingri tiks uzraudzīts, vai tiek ievērots sacensību nolikuma punkts par vienādas krāsas formas krekliem un numuriem uz tiem.

Visa turnīra informācija ir pieejama Latvijas Basketbola savienības (LBS) mājas lapā basket.lv zem sadaļas  "Turnīri", kur jau šobrīd ir pieejama informācija par citiem Latvijas lielāko pilsētu basketbola čempionātiem.  Pilna informācija par čempionātu un nolikums būs pieejama arī SSC mājas lapā sports.jelgava.lv .

2015.gadā par Jelgavas kausa ieguvējiem kļuva „Valauto” basketbolisti.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!