Logo

Kandavas čempionāts basketbolā vīriešiem – 2021/2022

Kandavas čempionāts basketbolā vīriešiem – 2021/2022

Nolikums

1. Mērķis – popularizēt basketbola kustību Kandavā un Kandavas pagastos, iesaistot gan jauniešus ,gan pārējos novada iedzīvotājus, motivējot tos sportot un nodarboties ar basketbolu.

2. Dalībnieki – spēlētāji, kuri ir iekļauti komandas sastāva pieteikumā. Spēlētāji kuri ir dzimuši 2008.gadā vai jaunāki, var spēlēt tikai ar vecāku rakstītām atļaujām. Komandas pieteikumā jāuzrāda komandas nosaukums, spēlētāja vārds, uzvārds un dzimšanas dati. Regulārās sezonas spēlēs piedalīties var tikai tie spēlētāji, kuri ir iekļauti komandas pieteikumā.  Izslēgšanas spēlēs var piedalīties spēlētāji, kuri regulārajā sezonā  ir izgājuši laukumā vismaz 3 spēles. Komandas pieteikumā maksimālais spēlētāju skaits ir 15.  Pieteikums jānosūta elektroniski uz epastu : roberts.rozentals@tukums.lv vai arī personīgi nodot Robertam Rozentālam.

3. Izspēļu kārtība – regulārais čempionāts norisināsies divos apļos, kuros komandas izspēlē katra ar katru divas reizes. Pēc regulārā čempionātā  diviem apļiem notiks izslēgšanas spēles, kurās  dalību turpina regulārā čempionāta pirmo sešu vietu ieguvēji. Regulārā turnīra pirmā un otrā vieta automātiski nodrošina sev vietu pusfinālā. Regulārā turnīra trešās vietas ieguvēja tiekas  1/4  finālā ar sesto vietu un ceturtās vietas ieguvēja ar piektās vietas ieguvēju.  Pusfinālā attiecīgi tiekas regulārā čempionāta uzvarētāju komanda ar trešās  un sestās vietas 1/4 fināla pāra uzvarētāju un otrās vietas ieguvēji ar ceturtās  un piektās vietas 1/4 fināla pāra uzvarētāju.

4. Noteikumi. Spēles laiks ir 4x10 minūtes. Ja pamatlaika beigās rezultāts ir neizšķirts tiek izspēlēts papildlaiks 5 minūšu garumā. Spēles notiks pēc oficiālajiem FIBA noteikumiem.  Spēļu statistikas atspoguļošanai būs pieejams tehniskais protokols.  Ja spēlētājs kādā no spēlēm saņem diskvalificējošo piezīmi tad nākamajā spēle piedalīties viņš nedrīkst.

5. Finansiālās saistības – Viena apļa dalības maksa ir 120 eiro. Pilnas sezonas 240 eiro. Pirms katra apļa komandas pārstāvis saņems rēķinu, kurš ir jāapmaksā līdz pirmajai spēlei, ja komanda nav apmaksājusi rēķinu tā spēlēm netiek pielaista. Ja komanda grib maksāt par abiem apļiem uzreiz,par to komandas pārstāvim ir jāziņo turnīra galvenajam tiesnesim.       

6. Organizatori – turnīru organizē Kandavas Kultūras un sporta centrs. Turnīra galvenais tiesnesis un galvenā kontaktpersona Roberts Rozentāls. (tel. nr – 27046099; e- pasts : roberts.rozentals@tukums.lv).

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!