Logo

Liepājas čempionāts: atsāksies izšķirošās spēles

Liepājas čempionāts: atsāksies izšķirošās spēles

Pēc vairāk kā trīs mēnešu pauzes čempionāta organizatori ar prieku vēlas paziņot par Liepājas pilsētas basketbola čempionāta atsākšanos, kur čempionu noskaidrošanai ir atlicis nospēlēt vairs tikai izšķirošās psfināla cīņas un spēles par medaļām.

Atgādinām, ka saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības “Covid-19” straujo izplatību, Liepājas pilsētas basketbola čempionāta izšķirošās fināla cīņas uz nenoteiktu laiku tika atceltas. Sākotnēji bija cerības čempionātu atsākt aprīļa mēnesī, taču bīstamā pandēmija ieviesa daudz ilgāku pauzi, kas liedza laicīgi noskaidrot šī gada labākās amatieru čempionāta komandas Liepājā.

Čempionāta organizatori visu beidzot ir sagaidījuši to brīdi, kad būs iespējams izspēlēt izšķirošās cīņas un atbildes pusfināla spēles tiks aizvadītas 27.jūnijā visas dienas garumā no pulksten 11:00. Atgādinām, ka uzvarētāji tiek noskaidroti sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām, līdz ar to, nepieciešamības gadījumā trešā izšķirošā spēle tiks aizvadīta dienu vēlāk, 28.jūnijā no pulksten 13:00.

Pirmajos pusfinālos pie pārliecinošām uzvarām tika “Lesjofors” un “LPPP/Nīca” komandas, taču divos pāros līdzvērtīga cīņa ritēja līdz pat pēdējām sekundēm, kur pie laimīgas uzvaras tika “LSSS” un “Oskara Transports” basketbolisti, turklāt transportniekiem panākums nāca tikai mača pagarinājumā.

Čempionāta organizatori vēlas informēt, ka skatītāju skaits šajās pusfināla spēlēs būs ierobežots, atbilstoši likumdošanai. Turklāt lūgums skatītājiem būt saprotošiem un stingri tiks pievērsta uzmanība distances ievērošanai.

Informēja, ka izšķirošās fināla cīņas abās divīzijās norisināsies nedēļu vēlāk, 4.jūlijā, kad tiks noskaidroti visi čempioni. Turklāt, 4.jūlija fināla dienā čempionāta organizatori ir parūpējušies par jaunumu, proti meistarības un tālmetiena konkursu, kurā piedalīsies visa čempionāta komandu kāds no pārstāvjiem. Tāpat izšķirošās fināla cīņas 1.divīzijas ietvaros tiešraidē translēs arī Sportacentrs.com.

Atbildes pusfināla spēļu kalendārs (27.jūnijs):

11:00   “LSSS” – “Gavieze” (2.divīzija)
12:30   “Fēnikss” – “Lesjofors” (2.divīzija)
14:00   “Grobiņa” – “Oskara Transports” (1.divīzija)
15:30   “Ģeodēzists” – “LPPP/Nīca” (1.divīzija)

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr.1
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!