Logo

Aizvadīta OC „Limbaži” čempionāta pirmā kārta

Aizvadīta OC „Limbaži” čempionāta pirmā kārta

Ar mačiem Limbažos sestdien un svētdien aizvadīta Olimpiskā centra „Limbaži” basketbola čempionāta pirmā kārta.

2019./2020. gada sezona tika atklāta ar Pāles un Alojas komandu savstarpējo maču. Lai gan alojieši mača gaitā bija iekrājuši pat 20 punktu pārsvaru, Pālei izdevās rezultāta starpību sadeldēt līdz -2. Tomēr mača noslēgumu veiksmīgāk nospēlēja Alojas komanda, izcīnot pirmo uzvaru sezonā ar 75:64. Uzvarētājiem 24 punktus un 20! atlēkušās bumbas sakrāja Mikus Kristiāns Trauliņš, kamēr Pāles komandā 15 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un sešas pārtvertas bumbas Helmuta Lejnieka kontā.

Sezonas otrajā spēlē pagājušās sezonas bronzas medaļnieki Limbažu ceļi tikās ar BK Rakši vienību. Šajā mačā bez pārsteigumiem „ceļinieki” izvirzījās vadībā jau pašā sākumā un noturēja to līdz spēles beigām. Gala rezultāts 86:71 Limbažu ceļiem par labu. Uzvarētāju rindās ar 29 punktiem un 11 bumbām zem groziem izcēlās Kaspars Veide. Tikmēr „Rakšu” vienībā 16 punkti Mārtiņam Mieriņam.

Sestdienas trešajā mačā debiju OC „Limbaži” čempionātā piedzīvoja Krimuldas komanda, kas ar 82:79 pārspēja Umurgu. Visa spēle ritēja punkts, punktā, tomēr mača beigas veiksmīgāk nospēlēja krimuldieši. Viņu rindās jāatzīmē Roberta Ikaunieka sniegums, kura kontā 25 gūti punkti, 11 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Tikmēr umurdiešiem rezultatīvākais ar 32 punktiem un 12 bumbām zem groziem bija Kristers Golubevs.

Interesantākais dienas mačs notika starp Spartaka un Grīvas vienībām. Arī šajā spēlē uzvarētājs tika noteikts vien pašās pēdējās sekundēs. Lai arī Grīvai bija iespēja ar pēdējo metienu „izvilkt” uzvaru, tas krita grozam garām un mačā ar 65:63 uzvarēja Spartaks. Starp viņiem rezultatīvākais ar 19 punktiem un četrām pārtvertām bumbām bija Aleksis Freibergs. Tikmēr, Grīvas vienībā 20 punktus un septiņas atlēkušās bumbas guva Kārlis Valenieks.

Pirmās kārtas otro spēles dienu atklāja BK Salacgrīvas un Pārgaujas komandu duelis. Šī mača uzvarētājs bija skaidrs jau pašā sākumā. Pagājušās sezonas čempioni „ieslēdza piekto ātrumu” un līdz mača beigām tā arī nepiebremzēja, sagraujot pretinieku ar 122:52. Uzvarētājiem ar „tripple – double” rādītājiem izcēlās Edgars Šilbergs. Viņa kontā 25 punkti, 11 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles. Savukārt, Pārgaujas komandā 20 punktus un 10 atlēkušās bumbas guva Oskars Urbāns.  

Salacgrīvas vidusskolas komanda pirmo spēli šajā sezonā aizvadīja pret BK Lēdurgas vienību. Skolēni nespēja likt neko pretī lēdurdziešu dzelžainajai aizsardzībai, piedzīvojot zaudējumu ar 29:117. Lēdurgas rindās 25 punktus un deviņas atlēkušās bumbas guva Ritvars Aņisimovs, kamēr starp skolniekiem rezultatīvākais ar 11 punktiem un astoņām bumbām bija Gvido Horens Paegle.

Svētdiena noslēdzās ar TZT/ Ceļu tehnika un Kopturis – A savstarpējo maču, kurā uzvaru ar 69:54 izcīnīja TZT basketbolisti. 18 punktus un 16 atlēkušās bumbas uzvarētājiem guva Renārs Golubevs, kamēr salacgrīviešiem ar 19 punktiem atbildēja Artūrs Zmičerevskis.

OC „Limbaži” čempionāta spēles notiek Limbažu, Salacgrīvas, Alojas, Krimuldas un Straupes novadu sporta zālēs. Turnīra kalendāru un rezultātus iespējams redzēt basket.lv un oclimbazi.lv mājas lapās.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!